UZ MALU POMOĆ "VIJAGRE": Ser Tom DŽons priznao da je seksualno aktivan i u devetoj deceniji
NEUNIŠTIVI Tigar iz Velsa, britanski pevač ser Tom Džons (80) otkrio je gostujući u jednom podkastu da koristi "vijagru".
Foto EPA
"Nekad je dobro imati i malu pomoć. Nema stida oko toga kad imaš 80 godina", rekao je Džons, koga su, tokom čitave karijere, devojke na koncertima zasipale gaćicama.
Tom je bio gotovo 60 godina u braku sa Lindom, koja je preminula 2016. Pohvalio se i da ga glas i dalje služi kao kad je bio u tridesetim godinama.
Preporučujemo
ZA CECU OPET - ŠIPAK! Zašto joj ni ove godine ne daju "Ušće 3"? "Terminčić zvani Vidovdan - da se neko smiluje"
12. 02. 2026. u 11:21 >> 13:58
PRE MASAKRA U ŠKOLI UBIO MAJKU, BRATA I SESTRU: Novi detalji jezivog zločina u Kanadi
ZAMENIK komesara Kraljevske kanadske konjice (RCMP) za Britansku Kolumbiju Dvejn Mekdonald izjavio je da je do pucnjave u srednjoj školi u Tambler Ridžu, u kojoj je prema poslednjim podacima, poginulo 10 osoba, došlo u utorak oko 13.20 po lokalnom vremenu i da je policija po dolasku zatekla osumnjičenog mrtvog u školi.
12. 02. 2026. u 07:29
VAKCINA PROTIV RAKA STIŽE U SRBIJU: Dobijamo je odmah posle Rusa, evo kada će je primiti naši pacijenti
MINISTAR bez portfelja zadužen za oblast međunarodne ekonomske saradnje Nenad Popović izjavio je danas da će u maju prvi pacijenti u Rusiji primiti vakcinu protiv raka, a da će pacijenti iz Srbije biti prvi koji će odmah posle ruskih, krajem godine, primiti tu vakcinu.
12. 02. 2026. u 09:41
JK PRIZNALA: "Sa njim sam izgubila nevinost - prvi put sa Nemanjom bio je grozan, užasan"
"IMALA sam 18 godina. Bilo je grozno iskustvo. Pomislila sam: "Kako nekome ovo može da se dogodi?" Bilo je užasno."
10. 02. 2026. u 07:32
Komentari (0)