ĐANIJEVA SUPRUGA ZAVRŠILA U BOLNICI! Slađani pozlilo, pevač nije bio sa njom, drugarica je dovela do bolnice!
SUPRUGA Radiše Trajkovića Đanija Slađana Trajković završila je u ponedeljak uveče u Hitnoj pomoći. Pevačeva žena je u medicinsku ustanovu primljena zbog stomačnih tegoba.
Foto: Printskrin
Sa njom je bila prijateljica, koja ju je držala ispod ruke da ne padne. Ona je u bolnicu došla jer je osetila mučninu, a nekoliko puta je i povraćala.
Podsetimo, supruga popularnog folk pevača pre dva meseca doživela je i moždani udar, a njeno stanje do ponedeljka je bilo stabilno.
- Imala sam moždani udar. Nisam imala pojma, boleo me je vrat jako, otišla sam u Klinički centar i tako saznala. Snimili su me, sad radimo detaljne pretrage i nalaze. Uplašili smo se svi kad smo čuli dijagnozu, Đani se baš zabrinuo, nije mala stvar. Hvala bogu pa nemam posledice, bog me sačuvao jer sam dobar čovek. Sada slušam savete lekara, šetnje i potpuno menjam režim ishrane, pazim se - objasnila je Slađa ranije.
(Kurir)
Preporučujemo
KARLEUŠA O ŠERBEDžIJINIM POHVALAMA: Šta će more onih groznih hejtera kada me ovakve svetske face hvale
11. 05. 2021. u 20:17 >> 20:19
URAGANKE SE OGLASILE IZ ROTERDAMA: Želimo prvo mesto, ova godina je naša! (VIDEO)
11. 05. 2021. u 19:57
MINISTARSTVO SPOLjNIH POSLOVA: Iznenađeni smo komentarima Zaharove na račun Srbije i predsednika Vučića
DRŽAVNA sekretarka u Ministarstvu spoljnih poslova (MSP) Republike Srbije Nevena Jovanović oglasila se na društvenoj mreži "X" povodom komentara portparola Ministarstva spoljnih poslova Rusije Marije Zaharove na račun Srbije i predsednika Republike Aleksandra Vučića, istakavši da oni kao MSP izražavaju iznenađenje povodom istih.
07. 11. 2025. u 14:04
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
"LEČIĆ I JA SMO SE PIPALI I LjUPKALI!" Pevačica o glumcu: "Predivno stvorenje, savršen ljubavnik, ježim se dok pričam o njemu"
Atina Ferari otkrila je detalje odnosa sa glumcem Branislavom Lečićem.
08. 11. 2025. u 11:06
Komentari (1)