LOM, LOM, LOM! Aca Lukas oduševljen nastupom Hurricane u polufinalu Evrovizije! (FOTO)

DRUGO polufinalno veče Evrovizije definitvno su obeležele predstavnice Srbije "Hurricane".

ЛОМ, ЛОМ, ЛОМ! Аца Лукас одушевљен наступом Hurricane у полуфиналу Евровизије! (ФОТО)

Foto: Printskrin TV Pink

Uraganke su "oduvale" Roterdam, "prašina" iza njihovog nastupa je tek počela da se diže!

Povodom fantastičnog nastupa grupe "Hurricane" oglasio se i Aca Lukas!

 - BRAAAAAAAVOOOOOOOOO!!!! - napisao je Lukas očito oduševljen neverovatnom harizmom naših devojaka! 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

NA BINI SAZNALA ZA SMRT MUŽA: Snežana Đurišić o bolnoj temi - Dovezao me je na nastup i više ga nisam videla, surovo je kako je sve ispalo