HURRICANE GAZI, KNEZ U EKSTAZI: Reakcija pevača dok je gledao ćerku na sceni Evrovizije je hit! (VIDEO)
20. 05. 2021. u 22:42
ČLANICE grupe "Hurricane" Ivana Nikolić, Ksenija Knežević i Sanja Vučić, "zapalile" su evrovizijsku scenu druge polufinalne večeri Evrovizije.
Povezane vesti
KSENIJA "ZAPALILA" EVROVIZIJU: Hurricane pokorile scenu, svi gledali zavodnički ples Knezove kćerke! (FOTO)
SRPSKE predstavnice na pesmi Evrovizije, grupa Hurricane, nastupile su u večerašnjem polufinalu tog takmičenja, i u skladu sa svojim imenom oduvale konkurenciju.
20. 05. 2021. u 22:07
HURRICANE ODUVALE NA BINI! Evrovizija pod nogama naših devojaka, aplauzi se orili posle pesme "LOCO LOCO"
SRPSKE predstavnice na pesmi Evrovizije, grupa Hurricane, nastupile su u večerašnjem polufinalu tog takmičenja, i u skladu sa svojim imenom oduvale konkurenciju.
20. 05. 2021. u 21:46
(VIDEO) POSLEDNJE PRIPREME HURIKANKI ZA NASTUP: Predstavnice Srbije na Evroviziji spremne da pokore svet!
PEVAČICA Marija Šerifović uživo emituje praćenje Evrovizije iz bekstejdža naših predstavnica - grupe "Hurricane".
20. 05. 2021. u 21:22
SKANDAL PRED EVROVIZIJU: Brena je "zapalila" Jugoslaviju, ali je nismo pustili da osvoji Evropu (FOTO/VIDEO)
LEPA Brena, tada mlada nada jugoslovenske muzičke scene, a danas legenda naše estrade sa ansamblom "Slatki greh" 1983. godine borila se za mesto na "Pesmi Evrovizije" do koga, na razočarenje velikog dela tadašnje države, nije uspela da dođe.
20. 05. 2021. u 21:57
DEVOJKE IZ HURRICANE SE OPUŠTAJU PRED NASTUP: Evo kako uraganke ubijaju tremu pre izlaska na evrovizijsku scenu (FOTO)
PREDSTAVNICE Srbije na Evroviziji "Hurricane" oduševile su mnoge svojim spontanošću, izgledom i glasom, a uskoro će nastupiti na sceni u Roterdamu na drugom polufinalu ovog takmičenja.
20. 05. 2021. u 20:01
Najnovije iz rubrike
SKREĆE SE PAŽNJA NA LJUDI KOJI SU ZAHVAĆENI RATOM: Barbara Bobak o novoj pesmi, lepom izgledu, problemima na Bliskom istoku (FOTO)
MUZIČKA zvezda Barbara Bobak ponovo je u centru pažnje. Njena pesma „Prelazim na žene“ već danima se sluša i komentariše širom regiona, a publika ne prestaje da priča ni o njenoj novoj liniji, promeni imidža i misteriji oko ljubavnog života.
07. 03. 2026. u 16:10
Ćerka Monike Beluči u donjem vešu! Kadrovi vreliji nego njene majke? (VIDEO)
IVER ne pada daleko od klade.
07. 03. 2026. u 15:34
U bikiniju na Mis Univerzum, a sad se saznalo - bila je u 4. mesecu trudnoće! Udate i trudnice NISU mogle da se takmiče, pravilo je promenjen
"NEKA moj plasman bude dokaz da majčinstvo nije kraj ambicija, a trudnoća nije prepreka. Kada imate snažnu podršku, moguće je živeti više snova istovremeno."
07. 03. 2026. u 13:45
SUDBINA? Posle ubistva u Podgorici, Žarko je snimao film "Nož": "Momak sa nadgrobne ploče zvao se isto kao onaj kog sam ubio"
GLUMAC Svetozar Cvetković bio je veoma blizak sa pokojnim Žarkom Lauševićem, a nedavno je otkrio nepoznate detalje sa jednog njihovog putovanja. Žarko je tada kolegi govorio o mladiću kojeg je 1993. godine ubio u Podgorici.
07. 03. 2026. u 13:10
PRVI SNIMAK MILICE TODOROVIĆ POSLE POROĐAJA Poruka oženjenom dečku? "Ko me je terao da te zavolim..."
MILICA Todorović pre mesec i tri dana se porodila i na svet donela sina Bogdana, a njen privatni život od tada ne prestaje da intrigira javnost.
07. 03. 2026. u 12:58
borko
21.05.2021. 06:08
Bravo za ponosnog tatu.