OGLASILE SE NAKON VELIKOG USPEHA: Hurricane otkrile ko im je najveća podrška tokom takmičenja
IVANA Nikolić, Ksenija Knežević i Sanja Vučić nisu krile svoju sreću i zadovoljstvo nakon što su odvele Srbiju u finale Pesme Evrovizije pesmom "Loco, loco".
Foto: EPA
Nakon fantastičnog nastupa koji su pored naših komentarisale i svetske face, članice sastava su podelile prve reakcije nakon što su voditelji u Roterdamu pročitali da ćemo nastup Uraganki gledati i u subotu!
- Presrećne smo što smo prošle u finale! Ostvarila nam se ogromna želja i jedva čekamo subotu. Komentari su sjajni, publika i fanovi su oduševljeni tako da smo prezadovoljne - rekle su članice sastava Hurricane i zahvalile timu koji ih je bodrio svake sekunde nastupa.
- Značila nam je podrška našeg kompozitora Nemanje Antonića, kao i saradnika na pesmi Darka Dimitrova koji su bili sa nama u grin rumu i bodrili nas. Bila je tu i naša Marija Šerifović koja nam je takođe bila ogromna moralna podrška i prezahvalne smo joj na svemu.
Za kraj su poručile: - Gledajte nas u subotu!
(Mondo)
Preporučujemo
PODRŠKA "URAGANKAMA": Marija Šerifović doputovala u Roterdam, na "Evrosong" (FOTO)
19. 05. 2021. u 06:00
SVE GORI NA BLISKOM ISTOKU: Sirene zavijaju širom Izraela, počeo novi napad; Iran silovito udara po američkim bazama (FOTO/VIDEO)
DRUGI dan rata na Bliskom istoku, pratite sa nama dešavanja uživo.
01. 03. 2026. u 07:31 >> 22:56
OTKRIVENO KAKO JE UBIJEN HAMNEI: Jedna greška ga koštala života, Tramp imao neočekivanog saveznika
SKRIVEN duboko u svom bunkeru, Ali Hamenei nije očekivao drzak dnevni napad u samom srcu svoje moći.
01. 03. 2026. u 19:16
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)