EVO ŠTA RADE HURRICANE DOK ČEKAJU NASTUP: Kseniji poručili - "Ma samo krkaj, da imaš snage" (VIDEO)
PRED sam početak finala "Evrovizije" atmosfera među takmičarima je dostigla tačku ključanja, ali izgleda da to nije slučaj sa Ksenijom Knežević, koju ništa ne može da spreči da malo pojede.

Foto: Printskrin
I dok su Sanja i Ivana zagrevale svoje glasne žice, Ksenija je jela kolač i kamera je uspela opet da je snimi. Odmah su počeli da pljušte komentari, a jedan od njih je glasio "Ma samo krkaj, da imaš snage".
Prelepe Uraganke koje večeras nastupaju pod rednim brojem 8 su se pripremale, bile dobro raspoložene, ali i pod tremom, što je i normalno. Ne zaboravite da glasate za naše devojke!
Preporučujemo

SVI UZ URAGANKE: Oglasila se Marija Šerifović pred nastup Hurricane na Evroviziji (FOTO)
22. 05. 2021. u 21:05

OVO SU SRPSKI ČLANOVI ŽIRIJA ZA "EVROVIZIJU": Glasove već dale naše zvezde festivala
22. 05. 2021. u 17:46

ŠOJGU UPOZORAVA: Taj potez bi mogao dovesti do trećeg svetskog rata
SEKRETAR Saveta bezbednosti Rusije Sergej Šojgu upozorio je da bi uvođenje mirovnjaka na istorijske teritorije Rusije moglo dovesti do trećeg svetskog rata.
24. 04. 2025. u 19:46

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

TRAMP ZASPAO I ZAHRKAO NA SAHRANI PAPE? U njega je ušao duh "Uspavanog Džoa" ili to baš i nije tako?
"USPAVANI Donald" na delu ili baš i ne?
27. 04. 2025. u 14:11
Komentari (0)