"A ONDA SU SRBI POČELI SA ZLOČINOM!" Rusija ismeva Nemačku, oduševljena šta su Srbi uradili pred meč sa Engleskom! (VIDEO)
Pred derbi meč 1. kola Evropskog prvenstva u fudbalu, koji igraju Srbija i Engleska, desila se jedna vrlo zanimljiva situacija.

FOTO: Tanjug/AP
Imajući u vidu da je ne mali broj zapadnih medija govorio o Srbima kao strašnima, kao zverima koji dolaze i koji će sigurno praviti brojne probleme, interesantna vest pojavila se u ruskim medijima.
O Srbima na EURO 2024, baš pred meč sa Engleskom.
Uz snimak kako desetine, stotine Srba usred Gelzenkirhena igra užičko kolo, ruska novinska agencija RIA Novosti je kao opis duhovito stavila:
"U međuvremenu, srpski navijači, kojih se toliko plaši nemačka policija, već su tu i počeli su sa svojim zločinima".

FOTO: Screenshot / RIA Novosti
Inače, kako je samo kolo na ulicama Gelzenkirena izgledalo, možete videti na ovom snimku TikTok kanala "Novosti":
Podsetimo, prenos utakmice Srbija - Engleska možete uživo da pratite na portalu "Novosti" - klik OVDE vas od toga deli.
Ne propustite:
Kada ponovo igra Srbija?
Fudbalska reprezentacija Srbije će posle meča protiv Engleske u Gelzenkirehnu malo predahnuti, a onda joj slede dva nastupa na minhenskoj Areni - najpre u četvrtak 20. juna od 15 sati protiv Slovenije, te 25. juna od 21 protiv Danske, kada će i biti doneta odluka o konačnom raspletu u grupi C.
Ako vas Evropsko prvenstvo u fudbalu zanima, pratite šampionat svakodnevno na posebnoj stranici portala "Novosti" posvećnoj EURO 2024. Jer već sada tu vas očekuje obilje zanimljivog, ali i važnog materijala.
Bonus video: Ovo su deca skandirala Bugarima na meču Srbija - Bugarska u Leskovcu
Preporučujemo

ALBANCI NAPALI SRPSKE NAVIJAČE! Počeli tuču na EURO 2024, ali kada se čulo "Juriiiš!" - nisu se proveli dobro (VIDEO)
16. 06. 2024. u 16:40 >> 18:14

EURO 2024 (3. dan): Haos na Evropskom prvnstvu, policija pucala, tuče navijača, hrabra Srbija se nije obrukala! (VIDEO)
16. 06. 2024. u 23:34 >> 23:35

LAGANO DOLAZI: Tip predlog za "sigurica tiket" sa dve realne kvote
ZA danas smo vam spremili sledeće predloge.
03. 09. 2025. u 07:30

SRBIJA POSLE SKANDALA I DRAME ISPALA SA EVROBASKETA! Senzacija, Finska izbacila "orlove" sa Evropskog prvenstva!
Košarkaška reprezentacija Srbije je eliminisana sa Evropskog prvenstva, a plasman među osam najboljih ekipa Evrobasketa 2025 onemogućio je poraz od Finske. Konačan rezultat, 86:92, epilog je burnih dešavanja, na momente i skandaloznih. Ipak, nema se šta zameriti samim pobednicima - oni su muški, borbenijom i, pre svega, koncentrisanijom igrom, uz neverovatan broj ofanivnih skokova protiv više ekipe - izbacili glavnog favorita za zlato. Istina, problemi s kojima su se naši suočili (povrede kapitena Bogdanovića, pa Tristana Vukčevića, koji nije igrao ovoga puta, a usred meča i peh Dobrića, te nastup rovitog Avramovića) nisu bili mali, ali malo ko je očekivao da će ekipa iz zemlje košarke - ispasti sa Evrobasketa već u osmini finala, i to od suparnika koji se nikako ne svrstava u košarkaške supersile. To se i dogodilo.
06. 09. 2025. u 22:50 >> 22:50

GLUMICA I RANIJE IMALA PROBLEMA SA ZAKONOM? Burne reakcije Rusije na hapšenje Bikovićeve bivše, zahteva se STROGA kazna
LEPOTICA iz Sankt Peterburga, koja se proslavila dramom "Led", za oko nam je zapela zahvaljujući romansi sa partnerom iz pomenutog filma, popularnim srpskim glumcem koji je i u Rusiji izgradio zavidnu karijeru.
06. 09. 2025. u 11:32
Komentari (8)