"NISMO USTUKNULI POSLE GOLA": Selektor Slovenije se oglasio posle utakmice sa Danskom

Časlav Vuković

16. 06. 2024. u 21:11

SLOVENIJA je na startu Evropskog prvenstva odigrala 1:1 protiv Danske. Utiske posle utakmice izneo je trener "zmajčeka" Matjaž Kek.

НИСМО УСТУКНУЛИ ПОСЛЕ ГОЛА: Селектор Словеније се огласио после утакмице са Данском

Ovog 62-godišnjaka iz Maribora posebno raduje to što je ekipa nastavila da napada kada je izjednačila rezultat.

- Čestitam momcima, nismo bili najbolji na svim pozicijama, na neke je uticala i atmosfera, trebalo je da realizujemo neke šanse u prvom poluvremenu. Janžin gol bio je nagrada za sve što smo dali na terenu. Atmosfera je bila fantastična, zaslužili smo bod. Nismo ustuknuli posle gola, išli smo na drugi i čestitam momcima na karakteru. Energija je stizala sa tribina, šteta što nismo realizovali više šansi, ali je istina da su ih imali i Danci. Bila je to prava utakmica Evropskog prvenstva - rekao je Kek.

KLIKNI I UZMI 3000 BONUS
DOBRODOŠLICE BEZ DEPOZITA

Slovenija drugu utakmicu igra u četvrtak 20. juna od 15 časova protiv Srbije.

Drugi meč grupe C igraju Srbija i Engleska. Ovu utakmicu možete da pratite uživo na portalu "Novosti".

BONUS VIDEO: PUNE ULICE SRPSKIH NAVIJAČA: "Orlovi" će imati veliku podršku protiv Engleske

ORLOVI LETE KA PRVOJ EVROPSKOJ POBEDI Srbija protiv Slovenije u nastavku Eura

24 godine nakon istorijskog okršaja na Euru 2000. godine u Belgiji i Holandiji, Srbija i Slovenija se od 15 časova sastaju u 2. kolu grupe C Evropskog prvenstva. Slovenija je tada šokirala SR Jugoslaviju i povela sa 3:0, ali su Plavi uspeli da ostvare jedan od najluđih povrataka u istoriji Evropskih prvenstava izjednačivši rezultat na 3:3 za samo 6 minuta.

20. 06. 2024. u 10:00