MODRIĆ "POLUDEO" POSLE REMIJA: Da li su reči kapitena dokaz da nešto ne valja u hrvatskoj reprezentaciji?
Fudbalske reprezentacije Hrvatske i Abanije odigrale su 2:2 a kapiten "vaternih" Luka Modrić nije bio previše raspoložen za razgovor sa medijima.
FOTO: Tanjug/AP
Modrić je nakon meča rekao da su igrali dobro do poslednjih pet minuta, a da su se nakon toga iz neobjašnjivih razloga povukli.
- Selektor je napravio promene na poluvremenu i to je donelo promene na bolje. Igrali smo dobro sve do zadnjih pet do deset minuta kad smo se povukli iz meni nepoznatog razloga. Dopustili smo im da stvore dve-tri prilike i dali su nam gol - rekao je Modrić.
Rekao je da moraju da pobede Italiju, iako ni to ne garantuje prolaz dalje.
- Moramo pobediti Italiju, a onda ćemo videti šta će biti. Ne znam hoće li pobeda i četiri boda biti dovoljno za drugi krug. Verujemo da možemo pobediti ako igramo kao što smo igrali drugo poluvreme, ako ne i bolje. Italija je velika reprezentacija, odlično su organizovani, moramo biti još bolji - dodao je kapiten Hrvatske.
Ostaje da se vidi, s obzirom da Modrić ne može da da odgovor zašto se ekipa povuka i promenila način igre, da li je sve u redu u hrvatskoj reprezentaciji.
Pred "kockastima" je težak put u poslednjem kolu, gde čak i u slučaju pobede mogu da ispadnu, a mogu da završe i kao prvi u grupi.
BONUS VIDEO: PUNE ULICE SRPSKIH NAVIJAČA: "Orlovi" će imati veliku podršku protiv Engleske
Preporučujemo
HRVATI NE GUBE NADU: Razočarani smo, ali i dalje možemo da prođemo grupu
19. 06. 2024. u 18:04
LEGENDARNI GOLMAN BAŠ LjUT: Oštro kritikovao hrvatske igrače, pa udario na Modrića
19. 06. 2024. u 18:20
INTER ČUVA PRVO MESTO: "Neroazuri" ne bi smeli imati problema protiv rivala sa dna tabele
ZANIMLjIVA trka za Skudeto mogla bi da dobije novu dimenziju već na otvaranju 22. kola Serije A, kada vodeći Inter u petak uveče na "San Siru" (20.45) dočekuje Pizu, ekipu koja se nalazi na pretposlednjem mestu tabele.
23. 01. 2026. u 09:40
"GROBARI" U ŠOKU, "DELIJE" U EUFORIJI! Zvezda prodaje fudbalera za toliko novca da može odmah da kupi CEO PRVI TIM PARTIZANA!
Malme i Crvena zvezda igraju utakmicu Lige Evrope, uz prenos uživo na portalu "Novosti", a neposredno pred taj megdan - pojavile su se spektakularne vesti vezane za fudbalske transfere. I to u vidu potencijalnog rekorda, koji je takav da Zvezdine "delije" već mogu da počnu da slave, a Partizanovi "grobari" da se hvataju za glavu.
22. 01. 2026. u 19:38
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (2)