KAKAV MALER! OVAJ FUDBALER JE "TRAGIČAR" EVROPSKOG PRVENSTVA: Uništio je svoj tim

23. 06. 2024. u 09:51 >> 09:58

Češki štoper, Robin Hranač nije imao sreće na dosadašnjem delu Evropskog prvenstva u Nemačkoj, gde je postao tragičar svoje reprezentacije zbog ključnih grešaka koje su ih skupo koštale.

КАКАВ МАЛЕР! ОВАЈ ФУДБАЛЕР ЈЕ ТРАГИЧАР ЕВРОПСКОГ ПРВЕНСТВА: Уништио је свој тим

U prvom kolu protiv reprezentacije Portugala, češki štoper, Hranač je bio odgovoran za oba primljena gola.

Prvo je uspeo da postigne autogol, a zatim je u 92. minutu nespretnom reakcijom omogućio protivniku da postigne pobedonosni pogodak. Fudbalsak reprezentacija Češka je meč izgubila rezulttaom 2:1.

KLIKNI I UZMI 3000 BONUS
DOBRODOŠLICE BEZ DEPOZITA

To nije bio kraj njegovim pehovima, nesrećne situacije za Hranača nastavile su se i u meču sa fudbalerima Gruzije. Tu je bi krivac za jedanaesterac iz kojeg je Gruzija odmah povela.

Incident se dogodio u nadoknadi prvog poluvremena kada je Hranač igrao rukom u svom kaznenom prostoru. Nakon VAR provere, sudija Danijel Zibert dosudio je penal, koji je Mikautadže pretvorio u gol.

Štoperove greške su dovele do toga da fudbaleri Češke njegovom krivicom prime tri gola, tim je zaradio epitet najvećeg "tragičara" Evropskog prvenstva.

BONUS VIDEO PUNE ULICE SRPSKIH NAVIJAČA: "Orlovi" će imati veliku podršku protiv Engleske

ORLOVI LETE KA PRVOJ EVROPSKOJ POBEDI Srbija protiv Slovenije u nastavku Eura

24 godine nakon istorijskog okršaja na Euru 2000. godine u Belgiji i Holandiji, Srbija i Slovenija se od 15 časova sastaju u 2. kolu grupe C Evropskog prvenstva. Slovenija je tada šokirala SR Jugoslaviju i povela sa 3:0, ali su Plavi uspeli da ostvare jedan od najluđih povrataka u istoriji Evropskih prvenstava izjednačivši rezultat na 3:3 za samo 6 minuta.

20. 06. 2024. u 10:00