UEFA NEMA MILOSTI: Sudija koji je razbesneo celu Hrvatsku izbačen sa EURO 2024

28. 06. 2024. u 19:10 >> 18:56

Holandski sudija, Dani Makeli više neće suditi na Evropskom prvenstvu u fudbalu.

УЕФА НЕМА МИЛОСТИ: Судија који је разбеснео целу Хрватску избачен са ЕУРО 2024

Kako prenosi portal "AD", holandski sudija se već vratio u Roterdam posle "odigravanja" dva meča u Nemačkoj, a u oba je bilo mnogo primedbi na njegove odluke.

Makeli je sudio Hrvatskoj na utakmici protiv Italije, a selektor Zlatko Dalić i hrvatski fudbaleri bili su besni na njega jer je produžio meč za osam minuta, a "Vatreni" su u tom poslednjem minutu nadoknade primili gol koji ih je izbacio sa Evropskog prvenstva, kako piše portal "sportske.jutarnji.hr".

KLIKNI I UZMI 3000 BONUS
DOBRODOŠLICE BEZ DEPOZITA

Na suđenje Makeliju prigovorila je i reprezentacija Mađarske. Protestovali su zbog primljenog gola na utakmici protiv Nemačke. Selektor Mađarske Marko Rosi tvrdio je da je Ilkaj Gundogan napravio faul u napadu u akciji iz koje je pogodio Džamal ​​Musijala.

BONUS VIDEO FRKA, ALI NE VELIKA: Manji požar u metro stanici kod koje su okupljeni srpski navijači u Minhenu

ORLOVI LETE KA PRVOJ EVROPSKOJ POBEDI Srbija protiv Slovenije u nastavku Eura

24 godine nakon istorijskog okršaja na Euru 2000. godine u Belgiji i Holandiji, Srbija i Slovenija se od 15 časova sastaju u 2. kolu grupe C Evropskog prvenstva. Slovenija je tada šokirala SR Jugoslaviju i povela sa 3:0, ali su Plavi uspeli da ostvare jedan od najluđih povrataka u istoriji Evropskih prvenstava izjednačivši rezultat na 3:3 za samo 6 minuta.

20. 06. 2024. u 10:00