MATIĆ U DRUŠTVU LEGENDE JUNAJTEDA: Mančester spreman za duel protiv Viljareala (FOTO)
MANČESTER junajted igra večeras od 21 sat finale Lige Evrope protiv Viljareala. Srpski fudbaler Nemanja Matić pohvalio se druženjem sa legendarnim Aleksom Fergusonom.

Foto: EPA-EFE/Peter Powell
Sjajni defanzivni vezista je objavio sliku na Instagram nalogu kako zajedno za stolom sedi sa Edinsonom Kavanijem, Brunom Fernandešom, Huanom Matom i slavnim trenerom, jednim od najvećih u istoriji fudbala.
Aleks Ferguson je doputovao u Gdanjsk gde se igra utakmica kako bi pružio podršku, ali i po koji savet izabranicima Olea Gunara Solskjera.
Matić je u objavi napisao da su on i saigrači spremni za veliko finale.
- Spremni smo da damo sve od sebe večeras. Hvala Ser Aleksu Fergusonu za podršku i savete - glasila je poruka bivšeg reprezentativca Srbije.
Ostaje da se vidi da li će "crveni đavoli" uspeti da osvoje još jedan evropski trofej, ili će on završiti u vitrinama španskog kluba.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo

SA PLATOM OD PET MILIONA EVRA IGRA U ČETVRTOJ LIGI: Sunovrat karijere najvećeg nemačkog talenta
26. 05. 2021. u 16:17 >> 16:25

NE MOŽE SE TAKO PROTIV REALA: Arsenal bez klasičnog napadača nema šta da traži u dvomeču sa "kraljevskim klubom"
PRVI meč četvrtfinala Lige šampiona večeras će odigrati Arsenal i Real Madrid koji ukrštaju koplja na "Emirejtsu" od 21.00.
08. 04. 2025. u 08:45

RUSIJA ŠOKIRALA PLANETU! Svetski moćnici ne mogu da veruju šta su Rusi upravo uradili
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu iz sveta sporta u kome su Rusi među najboljima na svetu. I to zbog jednog poteza, po mnogima apsolutnog neočekivanog, koji je povukla ruska strana.
07. 04. 2025. u 18:26

PRILAZE MU JEDAN PO JEDAN: Joca Amsterdam iz zatvora stigao na sahranu Rutovića (VIDEO)
DA SE oprosti od Željka Rutovića stigao je i Sreten Jocić, poznatiji kao Joca Amsterdam.
07. 04. 2025. u 13:36
Komentari (0)