KO JE OVO OČEKIVAO: Hajduk iz Splita doveo Šveđanina za trenera!
FUDBALSKI klub Hajduk iz Splita doveo je danas novog trenera, kako su iz kluba saopštili Jens Gustafson potpisao je dvogodišnji ugovor sa klubom.
FOTO: EPA
- Moderan je trener koji voli napadački fudbal, a u Švedskoj se istakao u radu s mladim igračima, kojima je redovno podizao vrednost i igračke sposobnosti, navodi se u saopštenju Hajduka.
Gustafson je od 2016. godine bio trener Norčepinga, koji je predvodio na 166 utakmica.
U karijeri je vodio još Halmstad, bio je selektor mlade reprezentacije Švedske 2015. godine, a na početku 2016. godine postavljen je za pomoćnog trenera AIK-a iz Stokholma.
Hajduk je sezonu u hrvatskom prvenstvu završio na četvrtom mestu, i igraće u kvalifikacijama za Ligu konferencija.
Preporučujemo
DRAMA U SARAJEVU: Navijači grupe "Horde zla" napali fudbalere Sarajeva na treningu
24. 05. 2021. u 15:05
"GOREĆE" NOU KAMP: Barsa dočekuje razigrani Atletiko u meču koji ima ozbiljan uticaj na borbu za titulu
BARSELONA i Atletiko Madrid sudariće se u utorak uveče na „Kamp Nou“ (21.00) u meču koji može ozbiljno da pomeri ravnotežu u borbi za titulu. Katalonci brane prvo mesto, dok „jorgandžije“ jure osmi uzastopni trijumf u svim takmičenjima koji bi ih izjednačio sa Barsom po broju osvojenih bodova.
02. 12. 2025. u 07:30
"GDE JE SAD ONA MALA?!" Srbija pobedila Španiju na Svetskom prvenstvu, a evo šta su srpske rukometašice potom uradile u svlačionici (VIDEO)
Srbija i Španija pružile su istinski rukometni spektakl na rukometnom prvenstvu sveta za žene, a naše devojke su i te kako umele da proslave veliki podvig.
02. 12. 2025. u 19:33
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio
BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.
02. 12. 2025. u 12:35
Komentari (0)