EKIP Milinković-Savić među 11 najboljih koji propuštaju EURO 2020
Ugledni francuski list Ekip sastavio je tim od 11 fudbalera koji će propustiti predstojeći Euro 2020, a među njima je i srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić.
FOTO: N. Paraušić
Idealnih 11 koji neće igrati na šampionatu su:
Golman: Jan Oblak (Slovenija).
Odbrana: Trent Aleksander Arnold (Engleska), Serhio Ramos (Španija), Virdžil van Dajk (Holandija), Teo Ernandez (Francuska).
Sredina terena: Dominik Soboslaj (Mađarska), Eduard Kamavinga (Francuska), Sergej Milinković-Savić (Srbija), Marko Rojs (Nemačka).
Napad: Zlatan Ibrahimović (Švedska), Erling Haland (Norveška).
Evropsko prvenstvo u fudbalu je na programu od 11. juna do 11. jula
Preporučujemo
RASPORED UTAKMICA NA EURO 2020: Čeka nas uzbudljivo Evropsko prvenstvo
08. 06. 2021. u 11:25
EURO 2020: Najviše fudbalera na Evropskom prvenstvu daju Čelsi i Mančester siti
08. 06. 2021. u 11:02
PARTIZAN ČUVA PRVO MESTO: "Crno-beli" su zauzeli tron Superlige Srbije i ne planiraju da siđu sa njega
PARTIZAN je sredinom nedelje pobedom nad Javorom preuzeo prvo mesto, a priliku da se učvrsti na njemu imaće danas od 18.30 kada bude ugostio Novi Pazar.
09. 11. 2025. u 09:40
SVET JE ZATEČEN: Evo šta je Severna Koreja upravo uradila
Severna Koreja se u žiži svetske javnosti nađe kada nečim iznenadi svoju neposrednu okolinu, ali najnovije vesti vezane za tu državu - iznenadile su čitavu planetu.
09. 11. 2025. u 14:00
Hrvat čistio bunar - zbog onog što je pronašao, momentalno ZVAO POLICIJU
POLICIJSKA uprava Požeško-slavonske županije u Hrvatskoj imala je dvostruku intervenciju u subotu, nakon što su građani u dva navrata pronašli veću količinu eksplozivnih sredstava.
09. 11. 2025. u 13:28
Komentari (0)