PROBLEMI ZA SLOVAČKU: Dvojica pozitivnih pred meč sa Švedskom

Olja Mrkić

17. 06. 2021. u 16:13

DEFANZIVAC Lacija i reprezentacije Slovačke Denis Vavro pozitivan je na koronavirus, saopštio je selektor Stefan Tarkovič.

ПРОБЛЕМИ ЗА СЛОВАЧКУ: Двојица позитивних пред меч са Шведском

FOTO: AP/Tanjug

Osim Vavra pozitivan je i jedan član stručnog štaba Slovačke iz čijih reova su najavili da će naredne korake preuzeti u dogovoru sa Uefom.

- Posle redovnog testiranja, imamo dva pozitivna slučaja na koronavirus. I igrač i član osoblja su odmah odvojeni od tima i nalaze se u samoizolaciji - rekao je Tarkovič.

Narednu utakmicu slovaci igraju u petak protiv Švedske.

Slovačka je u prvom meču šampionata iznenadila Poljsku pobedivši sa 2:1, dok je Švedska igrala bez golova sa Španijom.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - Smradovi su preko Drine prešli - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.

02. 12. 2025. u 12:35

Komentari (0)

ZAPAD U ŠOKU! Cela Rusija slavi, ovo je čekala od 2022!