HIT! PIJANI RUS UPADA NA TEREN: Ppokušao je da kopira zemljakinju, ali stvari su pošle naopako već na prvoj prepreci (VIDEO)
NAVIJAČIMA Rusije teško je pao ubedljiv poraz od Danske i eliminacija sa EURO 2020, a jedan od njih pokušao je da svoje nezadovoljstvo demonstrira utrčavanjem na teren Parkena.

Foto: Twitter/thecasualultra
Da li je razlog neuspeha u toj nameri bio stres usled poraza ili, što je verovatnije, premala količina krvi u alkoholu, tek, redari su ga lako savladali u čemu im je i sam pomogao jer se sapleo prvo na ogradi a onda i preko reklama.
U isto vreme kad i utakmica na Parkenu, igrao se meč u Sankt Petersburgu između Belgije i Finske. Tamo je na teren utrčala prelepa Ruskinja s kojom su redari postupili znatno nežnije.
Preporučujemo

BELGIJA TRI OD TRI: Lukaku i Hradecki srušili snove Finske i pogurali Dance u drugi krug
21. 06. 2021. u 22:51

NA SVE ILI NIŠTA! Poslednja šansa za Hrvate i Škote u međusobnom duelu
22. 06. 2021. u 08:30

NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za sredu
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila sledeće predloge.
02. 07. 2025. u 07:00

CRNA GORA I BOSNA U NEVERICI: Njihovi reprezentativci Ivanić i Krunić pevali srpsku himnu "Bože pravde"! (VIDEO)
Crvena zvezda i Zenit iz Sankt Peterburga sastali su se u Rusiji kako bi odigrali u prijateljsku utakmicu, a jedan detalj sa ovog susreta privukao je pažnju i pre prvog sudijskog zvižduka.
29. 06. 2025. u 18:52

AGENT MOSADA U POLITIČKOM VRHU SIRIJE: Vešanje izraelskog špijuna snimano i prenošeno uživo (FOTO/VIDEO)
MNOGI ga smatraju najboljim izraelskim špijunom ikada. Sa lažnim identitetom sirijskog muslimana rođenog u Libanu, Eli Koen je imao jedan cilj - da kao operativac Mosada sazna poverljive informacije koje će koristiti Izraelu.
01. 07. 2025. u 12:48
Komentari (0)