KOPA AMERIKA: Paragvaj i Urugvaj u četvrtfinalu
FUDBALERI Paragvaja i Urugvaja su pobedama od 2:0 protiv Čilea, odnosno Bolivije prošle noći osigurali plasman u četvrtfinale Kupa Amerike.
Foto: AP
Paragvaj je pobedio Čile golovima Brajana Samudija u 33. i Migela Almirona sa penala u 58. minutu, dok su fudbaleri Urugvaja do prve pobede u Grupi A stigli autogolom Karlosa Lampea u 40. i pogotkom Edinsona Kavanija u 79. minutu.
Paragvaj je sada drugi na tabeli Grupe A sa šest bodova, odnosno ima bod manje od vodeće Argentine, Čile je treći sa pet bodova, dok je Urugvaj četvrti sa četiri osvojena boda. Reprezentacija Bolivije je poslednja bez bodova.
U poslednjim utakmicama Grupe A Kupa Amerike sastaće se Bolivija i Argentina, odnosno Urugvaj i Paragvaj.
Preporučujemo
KAKAV OBRAČUN: Dončić protiv Šeja!
VEČERAŠNjI program NBA lige obeležiće duel Oklahoma Siti tandera i LA lejkersa koji se sastaju u "Pejkom centru" tri sata i 30 minuta nakon ponoći.
12. 11. 2025. u 14:15
SRBIJA OVO NE PAMTI: Evo šta se desilo pred meč sa Engleskom! "Orlovi" gledaju i ne mogu da se čudom načude
Najnovije vesti iz srpskog fudbala su prilično šokantne. I, stižu baš pred utakmicu Engleska - Srbija.
12. 11. 2025. u 18:35
PERSONA NON GRATA: "Tijana, šta će Tompson na tvom koncertu?"
"Pa, nikad se ne zna..."
12. 11. 2025. u 11:04
Komentari (0)