LUKAKU PRED PORTUGAL: DŽordan me motiviše
BELGIJSKI fudbaler i jedan od najboljih napadača na svetu Romelu Lukaku ističe da ga motiviše legendarni košarkaš Majkl Džordan.

FOTO: AP/Tanjug
Igrač Intera navodi da ga kritike na njegov račun dodatno inspirišu i da zbog toga želi da postane bolji nego što jeste.
- Gledao sam dokumentarni film "Poslednji ples" o Majklu Džordanu i Čikako Bulsima i pomislio sam da nisam sam. Ne kažem da sam Majkl Džordan, ali mi je potrebno nešto da me motiviše - rekao 28-godišnji napadač.
Belgija će u nedelju u Sevilji igrati protiv Portugala u osmini finala Evropskog prvenstva.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo

VELIKI SKANDAL NA EURO 2020: UEFA otvorila istragu povodom dešavanja na meču Nemačka - Mađarska
25. 06. 2021. u 21:09 >> 21:13

LAGANO DOLAZI: Tip predlog za "sigurica tiket" sa dve realne kvote
ZA danas smo vam spremili sledeće predloge.
03. 09. 2025. u 07:30

TRANSFER BOMBA NA MARAKANI! Najnovije vesti iz FK Crvena zvezdu su oduševile "delije"!
Pojačanja koje je ovog leta dovela Crvena zvezda - danas su uvećana za momka koji bi trebalo da bude jedan od najvažnijih šrafova u ekipi kojom raspolaže trener Vladan Milojević.
02. 09. 2025. u 17:34

"SA RAČUNA PODIGNUT OGROMAN NOVAC, KONTEJNER NESTAO" Lanetova ćerka iznela nove tvrdnje o imovini pokojnog oca
PROŠLO je četiri godine od smrti legende našeg glumišta, Milana Laneta Gutovića, koji nas je napustio 25. avgusta 2021. u 75. godini.
02. 09. 2025. u 21:21
Komentari (0)