JOVIĆ PRED NOVIM TRANSFEROM? Velikan iz Italije želi srpskog napadača
LUKA Jović mogao bi ovog leta da promeni sredinu. Za srpskog napadača zainteresovan je Milan.

FOTO: AP
Kako prenosi "Sport medijaset" reprezentativac "orlova" i Alvaro Odriozola nalaze se na radaru "rosonera".
Jović je navodo rezervna opcija kluba sa "San Sira" koji bi radije u crveno-crnoj opremi videli napadača Čelsija Olivijea Žirua.
Milan želi besplatan transfer Francuza, ali je problem što je snažni 34-godišnji napadač produžio ugovor na još godinu dana sa "plavcima".
Tako je sada u prvi plan isplivao Jović, koji je prošlog leta bio blizu "San Sira", ali je ipak ostao u Madridu, a polusezonu neuspešno završio u Frankfurtu.
Mediji na Apeninima pišu da sada nema mnogo prepreka koje bi sprečile Jovića da potpiše za Milan i tako postane prvi Srbin koji je obukao dres sedmostrukog prvaka Evrope.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo

KATAI ODBIO UNOSNU PONUDU IZ KINE: Fudbaler Zvezde ostao u klubu za duplo manje novca
27. 06. 2021. u 11:53

GODINU DANA OD SMRTI ILIJE PETKOVIĆA: Na današnji dan nas je naputio veliki trener
27. 06. 2021. u 11:15

PRIJOVIĆ JE SLOBODAN IGRAČ: Srpski napadač raskinuo ugovor sa Al Itihadom
27. 06. 2021. u 10:18

ŠVAJCARCI NAJVIŠE PUTOVALI: "Sajdžije" prešle 12.000 kilometara u grupnoj fazi EP
27. 06. 2021. u 10:03

STOJKOVIĆ NAPUŠTA PARTIZAN: Iskusni golman na pragu prelaska u Saudijsku Arabiju
27. 06. 2021. u 09:39

PITANjE POLUFINALISTE JE REŠENO NA "MONŽUIKU": Barsa dolazi na "Vestfalen" sa čak četiri gola prednosti
FUDBALERI Barselone će gostovati Dortmundu u revanš utakmici četvrtfinala Lige šampiona. Katalonci su pred svojim navijačima pokazali da su daleko bolji tim, slavili rezultatom 4:0 i trebalo bi da se desi osmo svetsko čudo da ne zaigraju u polufinali najeltinijeg evropskog takmičenja.
15. 04. 2025. u 07:50

TRAMP OSTAO U ŠOKU: Evo šta je upravo uradio Džej Di Vens, potpredsednik SAD (VIDEO)
Džej Di Vens, potpredsednik Sjedinjenih Američkih Država, šokirao je SAD onim što se desilo u Beloj kući.
15. 04. 2025. u 12:54

"SINA SMO SAHRANILI U NIKŠIĆU" Željko Samardžić o najvećoj životnoj tragediji: "To je bila tuga za sve nas"
PEVAČ progovorio o bolnoj temi.
15. 04. 2025. u 10:18
Komentari (1)