BOMBA SPREMNA DA EKSPLODIRA: Sari dovodi igrača Borusije iz Dortmunda!

Александар Илић
Aleksandar Ilić

29. 06. 2021. u 10:21

LACIO je poslao prvu zvaničnu ponudu za ofanzivca Borusije Dortmunda Juliana Branta (25).

БОМБА СПРЕМНА ДА ЕКСПЛОДИРА: Сари доводи играча Борусије из Дортмунда!

Foto: EPA-EFE/ALESSANDRO DI MARCO

Italijanski mediji već su ranije javili da je Lacio označio Branta kao prioritetno pojačanje na insistiranje novog trenera Mauricija Sarija.

Sada "Calciomercato.com" tvrdi da je ponuda poslata nemačkom bundesligašu. Reč je o plaćenoj pozajmici po ceni od 3-4 miliona evra sa mogućnošću kupovine na kraju sezone za ukupno 25 miliona evra.

Transfer bi bio obavezan u slučaju plasmana 

Brant može igrati levo krilnog napadača ili u ulozi ofanzivnog veznog. Ove sezone je upisao 45 nastupa za Borusiju, postigavši četiri gola i upisavši dve asistencije.

Doveden je iz Bajer Leverkusena 2019. godine za 25 milliona evra kao buduća zvezda nemačkog fudbala.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala

SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala

Na današnji dan, 11. aprila 2002. godine, na ulazu u zdanje Doma Narodne Skupštine Srbije (tadašnje Skupštine SRJ) u Beogradu, bivši ministar unutrašnjih poslova Srbije Vlajko Stojiljković izvršio je samoubistvo, neposredno nakon usvajanja Zakona o saradnji sa Haškim tribunalom. Preminuo je dva dana kasnije od posledica ranjavanja.

11. 04. 2026. u 21:30 >> 21:39

Komentari (0)