POBEDNIK EKIPA MINEL-ENIM: Završen 6. memorijalni turnir "Zoran Popović - Pop" u Smederevu

Ј.И.

29. 06. 2021. u 13:10

SINOĆ je u Smederevu završen šesti Memorijalni turnir u malom fudbalu Zoran Popović- Pop na kome je učestvovalo 16 ekipa.

ПОБЕДНИК ЕКИПА МИНЕЛ-ЕНИМ: Завршен 6. меморијални турнир Зоран Поповић - Поп у Смедереву

Foto: J. I.

Novi – stari pobednik je ekipa “Minel Enim” koja je u finalnoj utakmici savladala KMF Smederevo. Trećeplasirana je ekipa  RK Mladi radnik.

Dodeljene su nagrade i zahvalnice i najboljim pojedincima. Za najboljeg golmana proglašen je Danijel Dičić (KMF Smederevo), najbolji strelac sa 14 postignutih golova je Nikola Bužigan (RK Mladi radnik Radinac), a Andrijanu Kneževiću (Minel Enim) pripala je titula najboljeg igrača turnira.

Nagrada za fer-plej pripala je ekipi Cepelin 026.

Turnir se igra u znak sećanja na prerano preminulog Zorana Popovića - Popa, nekadašnjeg trenera FK Proleter Vranovo.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - Smradovi su preko Drine prešli - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.

02. 12. 2025. u 12:35

Komentari (0)

RUSIJA NA NOGAMA: Putin otkrio kakvo je stanje na frontu