PARTIZAN DOBIO PONUDU ZA ŠTOPERA: Banjak na meti kluba iz Kazahstana
FUDBALER Partizana Maki Banjak mogao bi da napusti klub iz Humske. Kamerunac bi karijeru mogao da nastavi u Kairatu.
OLAKŠICE Maki Banjak će ostati stranac, dok to neće biti slučaj sa Dijegom Falčinelijem/FOTO: N. Paraušić
Kazahstanski klub želi da pojača poslednju liniju tima, a idealan im je za tu poziciju očigledno 26-godišnji štoper.
Poznato je da u Humskoj ne računaju na defanzivca koga su doveli iz ljubljanske Olimpije prošlog leta za 500.000 evra, posebno od kada je crno-beli dres zadužio Siniša Saničanin.
Za Kairat igra Nebojša Kosovića, bivši fudbaler Partizana, a kako stvari stoje Banjak će mu se pridružiti.
Oni bi mogli u kvalifikacijama za Ligu šampiona da odmere snage sa Crvenom zvezdom, pod uslovom da u prvom kolu eliminišu Makabi iz Haife.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
DRUGAČIJI TIP ŠPICA OD RIKARDA: Posle potpisa Gomeša, još jedan napadač stiže u Partizan
29. 06. 2021. u 16:37
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DONALD TRAMP OVOG VIKENDA SPASIO ZVEZDU I PARTIZAN? Menadžeri u šoku, navijači u delirijumu!
Najnovije vesti vezane za KK Crvena zvezda, KK Partizan ali i ne samo te evropske klubove stižu iz Amerike. Donald Tramp, predsednik Sjedinjenih Američkih Država, za to se pobrinuo. Najpre direktno, a ovog vikenda i posredno.
23. 05. 2026. u 20:00
"ŽELIM OSVETU": Putin izdao naredbu - neka počne odmazda
Veliki broj mrtvih u napadu koji jedna strana naziva "terorističkim aktom", a druga "legitimnim ciljem".
23. 05. 2026. u 19:33
Komentari (0)