FS CRNE GORE: Savićeviću novi predsednički mandat
DEJAN SAVIĆEVIĆ dobio je glasove svih 27 prisutnih delegata na Izbornoj Skupštini FSCG i novi četvorgodišnji mandat na čelu crnogorske kuće fudbala.
FOTO: AP
Njegov jedini protivkandidat Jovan Kaluđerović nije se pojavio na sednici, kao ni delagati koji su želeli da glasaju za njega.
– Ova podrška mi mnogo znači, nastaviću da budem posvećen kao do sada i da zajednički radimo za budućnost fudbala – rekao je Savićević nakon glasanja.
Savićević, koji je na čelu FSCG od 2001. godine je u govoru koji je prethodio glasanju najavio nova ulaganja i posvećenost razvoju infrastrkture, omladinskog i grassroots programa.
Izborna Skupština FSCG održana je u hotelu “Ramada” u Podgorici. Sednici je prisustvovalo 27 od 45 delegata, čime je ispunjen kvorum.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ARGENTINA JEDVA PREŽIVELA ZELENORTSKA OSTRVA! "Gaučosi" nakon produžetaka otišli u osminu finala Svetskog prvenstva! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Argentine plasirala se u osminu finala Svetskog prvenstva, pošto je večeras u Majamiju, posle produžetaka, savladala Zelenortska ostrva rezultatom 3:2.
04. 07. 2026. u 02:46
PARTIZAN DOBIO PONUDU KOJA SE NE ODBIJA?! Milioni stižu u Humsku za Ugrešića
Srpski fudbaler, Ognjen Ugrešić, uskoro bi mogao da pređe iz Partizana u Bolonju.
09. 07. 2026. u 17:21
MURINjO NEĆE DA ĆUTI: "Sramota, ovo je pljačka - usred bela dana! Zašto samo Argentini? Fudbal zaslužuje bolje..."
FUDBALERI Argentine posle nestvarnog preokreta eliminisali su Egipat u osmini finala Svetskog prvenstva.
08. 07. 2026. u 18:20
Komentari (1)