NIŠTA OD TOKIJA: Hrvatima nedovoljan jedan Bojan Bogdanović, Nemačka u finalu protiv Brazila
NADALI su se Hrvati da će im domaći teren u Splitu pomoći da se plasiraju na olimpijske igre, malo ih je na zemlju spustio Brazil koji sa klupe prevosi njihov Aco Petrović, a Nemačka ih je u polufinalu spustila na zemlju - 86:76.
FOTO: Tanjug/AP
Ništa nije vredela Hrvatima ni brilijantna partija Bojana Bogdanovića koji je ubacio 38 poena i većim delom susreta držao sve konce na terenu u svojim rukama.
Imala je Hrvatska pčetkom četvrte četvrtine deset razlike, ali su Nemci izjednačili na četiri minuta pre kraja a onda i preokrenuli rezultat i na kraju oni slavili sa deset razlike.
Najzaslužniji za trijumf pancera bio je Maodo Lo koji je upisao 29 poena, a dvocifreni su bili Obst i Saibu sa po 11 poena.
Kod Hrvata osim Bogdanovića istakao se i Mario Hezonja sa 14 poena i šest skokova.
Preporučujemo
DANSKA U POLUFINALU: Dilejni i Dolberg odveli danski dinamit na Vembli (VIDEO)
03. 07. 2021. u 18:02 >> 19:03
PRVA SRPKINjA SA UEFA PRO LICENCOM: Lidija Stojkanović ispisala istoriju našeg fudbala
03. 07. 2021. u 16:53
SRBIJA JE U FINALU: Orlovi nadigrali Portoriko u najboljoj utakmici na turniru
03. 07. 2021. u 15:19
POVRATAK NA VRH ILI JOŠ JEDAN NEPRIJATAN UDARAC? PSŽ traži reakciju protiv neugodnih doga na "Parku prinčeva“
Pariz sen Žermen će u petak uveče imati priliku da se bar privremeno vrati na prvo mesto Lige 1, ali zadatak nije ni malo jednostavan jer u prestonicu stiže uvek opasni Lil.
16. 01. 2026. u 07:30
AUSTRALIJAN OPEN, NAJNOVIJE VESTI: Rodžer Federer "sahranio" Novaka Đokovića
Najnovije vesti iz tenisa tiču se Australijan opena.
15. 01. 2026. u 20:15
GDE JE DANAS ČEDINA BIVŠA ŽENA? Jelena uživa u Americi - sa novim dečkom
JELENA i Čeda su se razveli nakon 25 godina braka u kom su dobili četvoro dece.
16. 01. 2026. u 09:52
Komentari (2)