Politika
SNIMAK IZ VAZDUHA: Pogledajte kako su roboti odigrali "Moravac" (VIDEO)
27. 06. 2026. u 19:47
KAD SE SRBIJA UJEDINI: Veliki sup "Srbija jedna porodica"! Veličanstveni prizori (FOTO/VIDEO)
27. 06. 2026. u 00:19 >> 19:35
Tenis
ĐOKOVIĆ PRED VIMBLDON: Mnogo sam bolje pripremljen nego za Rolan Garos
27. 06. 2026. u 18:47
TEŽE NIJE MOGLO: Teodora Kostović protiv Sabalenke na startu Vimbldona
26. 06. 2026. u 12:47
Fudbal
OZBILJAN UDARAC ZA AUSTRALIJU: Dvojica igrača završila Svetsko prvenstvo
27. 06. 2026. u 17:33
Mladjo
05.07.2021. 00:28
A der vam jokic koga citavo hvalite. Izdajica svog naroda. Da nije igrao u srbiji gde bi danas Bio??? Meni ni njahavao ni svoje mobile sram ga biiiilllooo
Mladjo
05.07.2021. 00:32
A vam Jokic koga citavo hvalite. Izdajica svog naroda. Da nije igrao u srbiji gde bi danas Bio?nebi njahavao ni svoje kobile sram ga biiiilllooo. Izdajica svog naroda.
Mladjo
05.07.2021. 00:32
A vam Jokic koga citavo hvalite. Izdajica svog naroda. Da nije igrao u srbiji gde bi danas Bio?nebi njahavao ni svoje kobile sram ga biiiilllooo. Izdajica svog naroda.
Mladjo
05.07.2021. 00:32
A vam Jokic koga citavo hvalite. Izdajica svog naroda. Da nije igrao u srbiji gde bi danas Bio?nebi njahavao ni svoje kobile sram ga biiiilllooo. Izdajica svog naroda.
Branko
05.07.2021. 01:06
Videlo se od samog početka da nešto škripi u igri. Bez ideje, bez realizacije, bez borbenosti. Na kraju smo dobili šta smo zaslužili.......kad ne možeš da pobediš kod kuće kao favorit i nisi zaslužio da ideš. Nisam čak ni razočaran, ovakvom igrom tamo nemamo šta da tražimo.
Branko
05.07.2021. 01:06
Videlo se od samog početka da nešto škripi u igri. Bez ideje, bez realizacije, bez borbenosti. Na kraju smo dobili šta smo zaslužili.......kad ne možeš da pobediš kod kuće kao favorit i nisi zaslužio da ideš. Nisam čak ni razočaran, ovakvom igrom tamo nemamo šta da tražimo.
jova
05.07.2021. 03:01
Hvaqla Kokoskovu i igracima,spasili su nas vece sramote na OI!
Igor
05.07.2021. 06:30
Jokiću, lipsali ti konji dabogda!
VLADAN
05.07.2021. 06:39
ovakvi bolje da ne idu .
Aladin
05.07.2021. 06:44
Bolji idu dalje. Cela naša igra je bila očajna od odbrane do napada. To se videlo i na prethodnim mečevima. Ružan kraj za jednu generaciju.
Zozon
05.07.2021. 07:15
Ovo su Orlovi? Orlovi su predatori.Pogledajte, na internetu, kad je orao zgrabio i odneo ocu.Ne jagnje, nego ovcu. Ovi Orlovi na svom terenu izgubili? Sve bi ih smenio i zamenio novim igračima, naprimer juniorskim igračima.Trenerima momentalni otkaz. Junačimo se na sve strane, ovamo sve je katastrofa.
Duško
05.07.2021. 07:41
Tužno jeste, ali s takvom igrom i "nekoliko penzionera " u timu nimalo čudno !