SKANDAL U MADRIDU: Florentino Perez vređao legende kluba!
PREDSEDNIK Real Madrida Florentino Perez nalazi se u centru skandala koji je sam izazvao kada je u tajnosti prozivao legendarne igrače ovog kluba, a sve je tajno snimano.
FOTO: AP
Španski "El Konfidensal" došao je u posed inkriminišućeg videa u kojem je u centru pažnje prvi čovek Reala Florentino Perez.
On je 2006. godine razvrstavao igrače po tome koliko doprinose na tržištu, a posebne reči imao je za klupske legende poput Raula Gonzalesa Blanka ili Ikera Kasiljasa. Dva fudbalera koja su ostavila neizbrisiv trag u istoriji Madriđana.
- Bekam je dobar momak, veoma pametan. Zarađuje 30 miliona godišnje. Ronaldo Nazario takođe. Zidan dobija 25 miliona. A onda, tu je Raul koji ne prodaje apsolutno ništa. Čoveče, ništa, ni dres, ni medijsku pažnju nema. Loš je, veruje da je Real njegov i on je jedan od razloga zbog kojih sam otišao. Uništava klub, moral igrača, sve. Veoma loš čovek, kazao je Perez za čoveka koji je u dresu Real Madrida, računajući i mlađe kategorije, postigao preko 320 golova!
Nije bio pošteđen ni golman Iker Kasiljas.
- Stvar sa njim je što ga navijači obožavaju. Ne znam zašto ga brane toliko. On je jedna prevara, a druga je Raul. To su dve najveće prevare Real Madrida, rekao je Perez.
Preporučujemo
LUKA JOVIĆ NA TRENINGU REALA: Karlo Anćeloti počinje sa radom, evo ko je još tu
05. 07. 2021. u 11:47
REAL TRAŽI DA SE MODRIĆ OPROSTI OD REPREZENTACIJE: Hrvatski vezista će igrati u Kataru
05. 07. 2021. u 10:46
ČETVRTI TRIPL-DABL U NIZU? Dominaciji Nikole Jokića nema kraja!
OČEKUJEMO novo sjajno izdanje najboljeg košarkaša današnjice čiji Denver nagetsi dočekuju Memfis grizlise (3.00).
11. 02. 2026. u 14:00
TENIS JE ZATEČEN: Novak Đoković digao ruke!
Najnovije vesti iz tenisa tiču se najboljeg igrača sveta svih vremena.
11. 02. 2026. u 16:13
JK PRIZNALA: "Sa njim sam izgubila nevinost - prvi put sa Nemanjom bio je grozan, užasan"
"IMALA sam 18 godina. Bilo je grozno iskustvo. Pomislila sam: "Kako nekome ovo može da se dogodi?" Bilo je užasno."
10. 02. 2026. u 07:32
Komentari (0)