IMALI SU SASTANKE: Loše vesti za Asana i Bohum, dobre za Partizan posle tužbi
U TABORU Partizana naporno se spremaju za predstojeću sezonu koja samo što nije počela.
Foto: M. Paraušić/FK Partizan
Danas je, uz prisustvo medija održan trening u SC Teleoptik u Zemunu gde se između ostalog govorilo i o potencijalnim odlascima i dolascima u beogradski klub. Takođe se kao neizbežna tema pomenuo i Japanac Takuma Asano. Kako je generalni direktor Miloš Vazura otkrio, ima razloga za optimizam i po tom pitanju.
Nakon njegovog nenajavljenog odlaska iz Humske, Asano je tvrdio zbog neisplaćenih zarada, govorilo se o tužbi i sa jedne i sa druge strane.
Miloš Vazura / Foto N. Paraušić
Crno-beli su tužili japanskog fudbalera FIFA zbog samovoljnog odlaska iz kluba. Prema rečima generalnog direktora Partizana, stvari po tom pitanju stoje vrlo dobro.
- Razgovaramo sa advokatima. Oni misle da to može jako pozitivno da se završi za nas. Imali smo sastanke, uveravaju nas da tužba odlično stoji - otkrio je Miloš Vazura za Maksbet sport.
Podsetimo, Asano od skora ima i novi klub, potpisao je za nemački Bohum što takođe može da bude jedan od ključnih stavki u pomenutoj tužbi.
(Maksbet sport)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
TROGODIŠNjI UGOVOR ZA ŠTOPERA: Potpis u Partizanu - zadužio dres sa brojem "15"
14. 07. 2021. u 15:30
PRODUŽETAK DINASTIJE: Sin Branka Brnovića potpisao profesionalni ugovor sa Partizanom
12. 07. 2021. u 16:08
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"NISAM RAZMIŠLjAO O POVRATKU, BIO SAM SREĆAN U PARTIZANU!" Željko Obradović o dolasku u Panatinaikos
U velikom i iskrenom intervjuu za grčki OnSports u emisiji „The Locker Room“, Željko Obradović pričao je o povratku u Panatinaikos.
14. 07. 2026. u 16:32
TENIS SA DRUGE PLANETE! Vimbldon dobio šampiona, finale u Londonu rešeno preokretom!
U finalu 139. Vimbldona, italijanski teniser Janik Siner pobedio je Aleksandera Zvereva iz Nemačke rezultatom 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. u 20:55
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (0)