"KRASIO GA JE NEVEROVATAN ŠARM I DUH": Zvezdino poslednje zbogom Živi
Crvena zvezda se oprostila od svog nekadašnjeg trenera Milana Živadinovića.

Foto: N.Skenderija
Tužna vest je u subotu pogodila srpski fudbal, kada je objavljeno da je Milan "Bard" Živadinović preminuo.
Njegov nekadašnji klub Crvena zvezda, oprostio se na društvenim mrežama od svog bivšeg trenera i fudbalera.
"Nekadašnji igrač i trener našeg kluba Milan Živadinović preminuo je danas u 77. godini života. Ostavio je neizbrisiv trag kako u srpskom, tako i u međunarodnom fudbalu. Pored velikog trenerskog znanja, krasio ga je neverovatan šarm i duh. Neka mu je večna slava!", objavili su iz Crvene zvezde.

PODELA BODOVA U "GRADU LjUBAVI": Remi je po meri oba večerašnja rivala
POSLEDNjI meč današnjeg programa Serije A odigraće Verona i Kaljari koji se sastaju na "Bentegodiju" od 20 časova i 45 minuta.
28. 04. 2025. u 12:22

"KAO U VREME PANDEMIJE, SAMO BEZ MASKI!" "Pola Evrope" ne može da veruje šta se dešava zbog nestanka struje (FOTO)
Dosad nezabeležene scene dešavaju se u značajnom delu Evrope zbog nestanka struje usled kog pate Španija, Portugal i Francuska.
28. 04. 2025. u 18:18

NI LAUŠ NIJE PRIMETIO DO KRAJA SNIMANjA: Najluđa greška iz "Boja na Kosovu"
LAUŠEVIĆ je o snimanju filma "Boj na Kosovu" pisao u knjizi "Godina prođe, dan nikad".
28. 04. 2025. u 10:32
Komentari (0)