BEZ GOSTUJUĆIH NAVIJAČA U HUMSKOJ: Crno-beli prepolovili kapacitet stadiona
FUDBALERI Partizana u četvrtak će posle više od godinu pauze igrati pred popunjenim tribinama stadiona u Humskoj, ali kapacitet će biti smanjen za više od 50 odsto.

Foto: FK Partizan
Umesto 29.775 mesta za sedenje, koliko je kapacitet u redovnim uslovima, na ovoj utakmici je dozvoljeno prisustvo 12.894 navijača. To je maksimalan broj pristalica koji za tri dana može da gleda evropsku premijeru vicešampiona Srbije.
Isto važi i za utakmice Superlige Srbije, kada će krajem jula ekipa Partizana na svom stadionu dočekati Voždovac. Što se tiče susreta sa DAC-om, navijači kluba iz Dunajske Strede neće dolaziti u Beograd, baš kao što ni Grobari neće u Slovačku.
Ulaznice za prvi susret drugog eliminacionog kola za plasman u grupnu fazu Lige konferencija prodaju se od danas. Cene su: 500 dinara za južnu i severnu, 800 za bočnu istočnu, 1.000 za bočnu zapadnu tribinu, mesta na centralnim delovima su 1.000, a pozicije u ložama 4.000 dinara.
Preporučujemo

JUČE JE LAGANO DOŠLO: Evo današnjih predloga redakcije Tipa za "sigurica tiket"
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremili nove tri "sigurice".
08. 06. 2025. u 07:23

"'AJDE DA SE NE LAŽEMO!" Dragan Stojković Piksi posle Albanija - Srbija: Ma, to me apsolutno ne zanima!
Albanija i Srbija odigrali su burnu utakmicu na početku kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u fudbalu, a selektor "orlova" Dragan Stojković Piksi na zanimljiv način je reagovao po okončanju susreta.
07. 06. 2025. u 23:03

VRTOGLAVA SUMA: Koliku nacionalnu penziju prima Ljiljana Blagojević
JEDNA od naših najistaknutijih dramskih umetnica Ljiljana Blagojević otišla je u penziju, a nalazi se među dvadesetčetvoro umetnika, koji će primaju nacionalnu penziju za doprinos kulturi.
07. 06. 2025. u 11:30
Komentari (0)