NOVAK ĐOKOVIĆ STIGAO U SELO: Odmah je otišao na druženje sa njima (FOTO)

NIJE mnogo trebalo Novaku Đokoviću da se u Olimpijskom selu oseća kao kod svoje kuće.

НОВАК ЂОКОВИЋ СТИГАО У СЕЛО: Одмах је отишао на дружење са њима (ФОТО)

FOTO: Olimpijski komitet Srbije/Tviter

Nedugo po sletanju odradio je trening, a tome su prethodile stroge kontrole i protokoli u Tokiju. 

Posle treninga Novak Đoković se smestio u Olimpijskom selu i pridružio se ostalim srpskim olimpijcima u kutku za druženje!

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

ČOVEK MORA OSTATI NAJVAŽNIJA KARIKA: U Fondaciji Mozzart održan  Serbia AI Security Summit 2026