NOVAK NA RUČKU SA CRNOGORKOM: Ona oduševljena prenela utiske o najboljem teniseru sveta za “Novosti”
Kao i na prošloj Olimpijadi u Brazilu najbolji teniser planete Novak Đoković, koji je praktično iz Crne Gore otputovao u Tokio, družio se sa sportistima iz Crne Gore.

Foto: Privatna arhiva
Ovoga puta bio je na ručku sa najboljom igračicom rukometnom reprezentativkom Crne Gore, mladom Berankom Emom Ramusović.
- Neizmerna je čast biti u njegovoj blizini, a kamoli razgovarati sa takvim "vanzemaljcem". To je jedan tako običan i jednostavan čovek, od koga je svaki savet dragocen. Naravno, poželela sam mu zdravlje i zlato, kao i on nama. Želimo da nam ova Olimpijada bude znatno uspešnija nego ona prošla, ispričala je Ema jutros za Novosti.
Ramusović, pivot Budućnosti, posle Olimpijade, karijeru nastavlja u Rumuniji.

TREBALO BI DA BUDE GOLOVA: Brajton i Liverpul igraju bez pritiska na "Ameksu"
JEDINU utakmicu današnjeg programa Premijer lige odigraće Brajton i Liverpul koji se sastaju na "Ameksu" od 21.00.
19. 05. 2025. u 08:30

RUSIJA JE ZGROŽENA: Ne može da veruje šta joj je Francuska uradila
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" nisu tako "bajne i sjajne" po Rusku Federaciju kao nedavne, kada je počelo ukidanje apsolutne zabrane za učešće ruskih ekipa, a i pojedinaca. Naprotiv.
19. 05. 2025. u 09:25

LjUDI, ŠTA SE OVO DESILO? Erdogan uhvatio Makronov srednji prst i - ne pušta! Snimak rukovanja postao hit na društvenim mrežama (VIDEO)
"DIPLOMATSKI" stisak.
19. 05. 2025. u 16:40 >> 16:48
Komentari (3)