DAMIR MIKEC: Novak nije mogao da veruje kada sam mu rekao! Šalio se sa mnom " Gde ćeš, čekaj da se družimo"
NOVAK Đoković je bodrio Damira Mikeca pred polazak u streljanu, a to mu je dalo "vetar u leđa".
FOTO: OKS
Damir Mikec doneo je prvu medalju Srbiji na Olimpijskim igrama u Tokiju, on se okitio srebrom u disciplini vazdušni pištolj na 10 metara. Posebno oduševljenje njegovim uspehom iskazao je Novak Đoković.
On je o medalji Mikeca saznao nakon duela u kome je savladao Huga Delijena. Govorio je Novak dasu se svi šalili sa Mikecom zbog toga što je rano išao na treninge i nije mogao da se druži sa sunarodnicima.
- Čuo sam ga sa terase, on je odlazio u hotel gde sam mu ja zviždao i onda mi je on rekao, srećno sutra brate. Tako da mi je to dalo vetar u leđa, rekao je Mikec o Đokoviću za nova.rs.
- Kada je Nole stigao, svi smo hteli da ga pozdravimo i da se ispričamo. Mi smo saborci još od Pekinga. Pričali smo o svemu i svačemu i onda sam mu ja rekao da moram da idem. I on mi kaže, pa gde ćeš, čekaj malo da se družimo ispred zgrade svi zajedno. Ja mu kažem, moram imam autobus u 15 do 6 ujutru da idem na trening. Nije mogao da veruje da tako rano moram da odem.
- Sutradan kad smo se sreli, kaže on meni, znaš da sam tri puta mislio na tebe, kako si ustao tako rano, nasmejao se Damir Mikec.
Preporučujemo
NOVAK ĐOKOVIĆ ČESTITAO MIKECU: "Stalno smo se šalili da mora da ustaje u šest ujutru"
24. 07. 2021. u 11:54
MEČ SEZONE U BERGAMU: Juve se bori za Ligu šampiona, "Boginja provincije" za mesto koje vodi u Evropu
JUVENTUS večeras gostuje Atalanti u jednom od ključnih mečeva u borbi za plasman u Ligu šampiona (20.45), a sa samo sedam kola do kraja sezone oba tima su svesna da bi novi kiks mogao skupo da ih košta.
11. 04. 2026. u 08:00
AMERI U NEVERICI: Navijači Lejkersa traže da bivša verenica Luke Dončića dobije statuu ispred dvorane!
Luka Dončić je ovog proleća zaigrao košarku na nivou koju je teško zaustaviti. I, navijači Los Anđeles Lejkersa "znaju" kome treba da se zahvale na tome.
09. 04. 2026. u 13:11
OTAC LjUBA RANKOVIĆ TUGUJE: Sin mu preminuo u 41. godini - "Na spomeniku mu piše..."
NEMA većeg iskušenja, niti većeg bola nego nadživeti svoje dete. I ne postoji čovek, bio on vernik ili ateista, koji se u tako strašnom trenutku neće zapitati zašto je Bog to dozvolio.
11. 04. 2026. u 11:40
Komentari (1)