NOVAK OPET U NEVREME: Apeli organizatorima ne pomažu, evo kada Đoković igra protiv Štrufa
ORGANIZATORI teniskog turnira na Olimpijskim igrama u Tokiju oglušili su se o zahteve Novaka Đokovića da se početak mečeva odloži za kasnje u toku dana, zbog paklenih vremenskih uslova.
FOTO: Tanjug
Najbolji teniser sveta izaći će na teren u drugom kolu Olimpijskih igara protiv Jan-Lenarda Štrufa u ponedeljak oko devet sati ujutru po srednjoevropskom vremenu, uprkos apelima da mečevi zbog vrućine počnu kasnije.
Program počinje u četiri sata izjutra, a pre svetskog broja jedan svoje duele odigraće Naomi Osaka – Viktorija Golubić, Aleksander Zverev – Danijel Galan i Dona Vekić – Arina Sabalenka, ali bez obzira na dužinu trajanja ovih mečeva teško da će Novak zaobići vrućinu i sparinu koja vlada u Tokiju.
Podatak koji bi manje trebalo da brine njegov stručni štab je što je u pet duela protiv Nemca izgubio samo jedan set, pa bi bilo pravo čudo ukoliko tim stopama ne bi krenuo i sutra.
Ukoliko pobedi, Novaka bi u trećoj rundi čekao bolji iz okršaja Alehandra Davidoviča Fokine i Džona Milmana, koji je na programu ne pre 7.30 po srednjoevropskom vremenu.
Nina Stojanović takođe igra svoj meč druge runde – rivalka joj je Marija Sakari iz Grčke, polufinalistkinja Rolan Garosa i trenutno 19. teniserka sveta. Taj okršaj na programu je u 4.00 na terenu broj sedam.
DAVID PROTIV GOLIJATA U MINHENU: Sve osim ubedljivog trijumfa Bajerna nad belgijskim prvakom bilo bi ogromno iznenađenje
FUDBALERI Bajerna ugostiće Rojal Sen Žiloaz pred punim tribinama "Alijanc arene" u sedmom kolu grupne faze Lige šampiona (21.00). Dok Bavarci jure direktan plasman u osminu finala, gosti se i dalje nadaju plasmanu u plej-of, sa samo dva boda zaostatka za željenom zonom.
21. 01. 2026. u 07:00
HRVATSKA NEĆE DA IGRA SA SRBIJOM U POLUFINALU! Kakav rasplet na Evropskom prvenstvu u vaterpolu!
Najnovije vesti sa Evropskog prvenstva u vaterpolu 2026, čiji je domaćin Beograd, tiču se vaterpolo reprezentacije Srbije.
21. 01. 2026. u 19:22
MIRA ADANjA POLAK PRODALA SVU IMOVINU Nije ostalo ništa: "Sve što je moglo da se proda, prodala sam..."
PRIVATNOST nikada nije delila sa širokim auditorijumom...
20. 01. 2026. u 09:05
Komentari (0)