KORONA OZBILJNO UŠLA U OLIMPIJSKO SELO: Još 16 slučajeva kovida-19 među olimpijcima

U poslednja 24 sata, najmanje 16 ljudi koji su angažovani na Olimpijskim igrama u Tokiju testirano je pozitivno na korona virus, saopšteno je danas iz Organizacionog komiteta Igara.

КОРОНА ОЗБИЉНО УШЛА У ОЛИМПИЈСКО СЕЛО: Još 16 slučajeva kovida-19 među olimpijcima

Foto: EPA

U saopštenju se navodi da su među novoinficiranima trojica sportista koji nisu smešteni u Olimpijskom selu, kao i da su na Olimpijskim igrama do sada otkrivena ukupno 154 osobe pozitivne na koronu, prenosi TASS.

Gradske vlasti Tokija proglasile su 12. jula vanrednu situaciju zbog širenja korona virusa i zato se Olimpijske igre održavaju bez publike.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

VUK (13) SVIRA, A ROBOTI IGRAJU MORAVAC: Pripreme za skup Srbija jedna porodica