SKANDAL ŽURKA SLOVENACA U OLIMPIJSKOM SELU: Dončić i društvo puše nargile i igraju poker! Izdala ih jedna devojka
Slovenački košarkaš Luka Dončić glavna je tema svetskih medija pošto je u javnost isplivala fotka iz Olimpijskog sela.
Foto: Printskrin
Naime, Luka i još nekoliko slovenačkih košarkaša snimljeno je kako tokom OI u Tokiju, u potpuno opuštenoj atmosferi, konzumira alkohol, igra poker i uživa u nagrilama!
Španski "El Mundo" je objavio ovu vest pod naslovom "skandal u Olimpijskom selu" pošto je španska košarkašica Kristina Ouvinja na Instagram stori okačila delić atmosfere iz Olimpijskog sela i time "zabiberila" selekciji Slovenije.
Ouvinja je vrlo brzo obrisala fotografije jer je shvatila šta je uradila.
"Želela bih da se izvinim onima koje su uznemirile slike koje sam objavila na Instagramu, a posebno članovima slovenačke delegacije. Pogrešila sam što sam podelila fotografiju, ali želim da naglasim da su svi sportisti koji se nalaze u Tokiju svesni pandemije i da ne bismo smeli da komuniciramo ni sa kim van sela", napisala je Ouvinja.
(Kurir)
Preporučujemo
OSKAR ŠMIT O LUKI DONČIĆU: Nadam se da će oboriti moj rekord, veliki sam njegov navijač
27. 07. 2021. u 19:02
JUNAJTEDOVA RENESANSA TRAJE OD PROŠLOG DUELA SA DANAŠNjIM RIVALOM: "Svrake" su upale u krizu iz koje će se teško izvući
NjUKASL dočekuje Mančester Junajted u sredu na Sent Džejmsovom parku u trenutku kada su gosti vezali 11 utakmica bez poraza u Premijer ligi.
04. 03. 2026. u 06:30
CEO SVET U ŠOKU! Evo šta su uradile fudbalerke Irana na prvoj međunarodnoj utakmici otkako su Amerika i Izrael napali njihovu zemlju (VIDEO)
Dok traje napad na Iran, koji su započeli SAD i Izrael, ali i odgovor Irana u vidu napada na susedne zemlje koje pomažu tu agresiju, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... Ali, malo ko je očekivao ono što su uradile iranske fudbalerke.
03. 03. 2026. u 15:54
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (2)