NOVAK SE RASPAO KAO NIKAD: Đoković uzeo samo jedan gem od 11
Raspršio se Novakov zlatni olimpijski san, izgubio je od Aleksandra Zvereva u tri seta, a nešto se čudno dogodilo sredinom drugog seta polufinala.

Foto: AP
Imao je prvi teniser sveta sve na svojoj strani… Odličan žreb, diktirao je tempo, ispali su i Cicipas i Medvedev na drugoj strani, ali je treći put stao u polufinalu Igara.
Protiv Zvereva je vodio 6:1 i 3:2, uz taj brejk sredinom drugi seta i onda se neverovatno „raspao“. Samo je odjednom prosto – stao!
Iako je imao utaban put ka trijumfu i viđenom finalu, Nemac je nanizao četiri gema da odvede meč u treći set, zatim je i uzeo šest od sedam gemova do kraja polufinala.
Đokoviću je pripao samo jedan od poslednjih 11 gemova i to je kraj borbe za finale kakvoj se niko nije nadao u Tokiju.
Ostaje opet meč za bronzu, u subotu od 8 ujutru protiv Pabla Karenjo-Buste.

PODELA BODOVA U "GRADU LjUBAVI": Remi je po meri oba večerašnja rivala
POSLEDNjI meč današnjeg programa Serije A odigraće Verona i Kaljari koji se sastaju na "Bentegodiju" od 20 časova i 45 minuta.
28. 04. 2025. u 12:22

RUS, OLIMPIJSKI ŠAMPION, ŠOKIRAO SVET: Oni koji dele sankcije Rusima - ovo nisu mogli ni da sanjaju
RUSIJA i Ukrajina su i dalje izvori najvažnijih vesti na svetu, zbivanja iz tih država se prate iz minuta u minut, uživo, ali postoje i prateći događaji do kojih su dovela vojna dejstva, a koji privlače ogromnu pažnju svetske javnosti. Sport je jedan od segmenata života na koje je rat takođe uticao, a jedna vest iz sporta - šokirala je one koji Rusima uvode sankcije.
28. 04. 2025. u 20:00

NE MOŽE DA SAKRIJE TUGU: Darko Lazić potpuno slomljen, javno se oglasio (FOTO)
PEVAČ se prisetio svog pokojnog oca...
28. 04. 2025. u 19:35
Komentari (0)