DI MARIJA O IGRANJU SA MESIJEM: To je ostvarenje sna, cilj je da osvojimo Ligu šampiona
ARGENTINSKI fudbaler Anhel di Marija srećan što prvi put u jednom klubu igra zajedno sa Lionelom Mesijem.
Foto: EPA-EFE/David Fernandez
Njih dvojica su mnogo puta nastupali u selekciji "gaučosa", ali sada će se boriti za isti cilj u dresu PSŽ-a.
On ističe da je sada pritisak na vicešampiona Francuske veći, baš zbog dolaska jednog od najboljih fudbalera svih vremena.
- Pritisak je sada važniji. Jasno je da je Liga šampiona glavni cilj, više nego ranije - rekao je Di Marija i dodao da će trener biti na slatkim mukama kada je odabir tima u pitanju.
- Treneru Poketinu neće biti lako da sastavi ekipu.
Di Marija i Mesi su nedavno osvojili Kopa Ameriku. Taj trofej se u Argentini dugo čekao.
- Deljenje svlačionice je za mene nešto jedinstveno, san. Svi moji snovi su se ostvarili: za mesec dana sam osvojio Kopa Ameriku, a sada ću igrati sa Mesijem - zaključio je sjajni krilni napadač.
Podsetimo, PSŽ u subotu igra protiv Strazbura, a u timu neće biti Mesija koji još uvek nije spreman.
Preporučujemo
TRENER MARSEJA NZADOVOLjAN ZBOG DOLASKA MESIJA U PSŽ: Ovih dana moć je jača od pravde
13. 08. 2021. u 17:22
POKETINO JASAN: Mesi je srećan i zadovoljan, Mbape je naš igrač i to će biti i dalje
13. 08. 2021. u 15:39
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RONALDO NA UDARU KRITIKA: Portugal mora da se iskupi protiv debitanta na Mundijalu i ostvari preko potrebnu pobedu
Posle neočekivanog remija protiv DR Konga na startu Svetskog prvenstva, Portugal će u drugom kolu grupe "K" protiv Uzbekistana na "NRG stadionu" u Hjustonu tražiti prvu pobedu koja bi značila veliki korak ka nokaut fazi.
23. 06. 2026. u 06:30
"BOŽIJA RUKA" I "GOL VEKA" 40 GODINA KASNIJE: Dan kada je Dijego Armando Maradona postao "božanstvo" (VIDEO)
Dan kada se fudbal promenio. Postoje golovi koji donose trofeje, menjaju karijere, ali je samo jedan promenio istoriju ove igre.
22. 06. 2026. u 12:45 >> 12:45
Mesi pitao hrvatskog fudbalera: "DA LI SI NORMALAN", on kaže: "Ugasio sam ga!"
SA DVA gola u pobedi Argentine nad Austrijom, kapiten "Gaučosa" je oborio čak četiri rekorda Mundijala, od kojih je najbitniji onaj da je postao najbolji strelac svih vremena na Svetskim prvenstvima. Kota "18" - trenutna.
23. 06. 2026. u 16:05
Komentari (0)