NOVI KLUB UŠAO U TRKU ZA MILENKOVIĆA: Srpski štoper na meti još jednog člana Premijer lige
ČINILO se da će srpski fudbaler Nikola Milenković preći u Vest Hem, ali kako stvari stoje od tog posla neće biti ništa.
Foto: EPA-EFE/SIMONE ARVEDA
"Čekićari" nisu uspeli da dogovore transfer, pa se u trku uključio drugi klub prenosi "Skaj sport".
Kako se navodi u pitanju je Totenhem. Klub iz Londona traga za štoperom, a pregovori su već uspostavljeni. "Pevcima" odgovara i to što Milenković podjednako dobro može da pokriva pozicije štopera i desnog beka.
Srpski reprezentativac ima još godinu dana ugovora sa Fiorentinom, pa je jasno zašto se "violi" juri za prodaju - pokušavaju da uhvate poslednji voz za neku pristojniju zaradu.
Totenhem odmah na startu nove sezone Premijer lige ima najteži mogući zadatak - dočekuje aktuelnog šampiona Mančester siti (nedelja, 17.30).
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"NISAM RAZMIŠLjAO O POVRATKU, BIO SAM SREĆAN U PARTIZANU!" Željko Obradović o dolasku u Panatinaikos
U velikom i iskrenom intervjuu za grčki OnSports u emisiji „The Locker Room“, Željko Obradović pričao je o povratku u Panatinaikos.
14. 07. 2026. u 16:32
KO KAŽE DA SU NEPOBEDIVI! Prvak Evrope šokirao dvostrukog šampiona sveta i ostavio ga bez finala Mundijala! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Španije igraće u finalu Svetskog prvenstva, pošto je savladala selekciju Francuske rezultatom 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. u 22:59
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)