IGRAČ DINAMA SE SRUŠIO NA TRAVU: Kastrati iz čista mira pao na teren, doktori odmah pritrčali u pomoć
FUDBALER Dimana iz Zagreba Lirim Kastrati zabrinuo je sve na "Maksimiru" pošto se na kraju utakmice samo srušio na teren.

Ftoo: EPA
Doktori su odmah potrčali kako bi pružili pomoć reprezentativcu tzv. Kosova. Pomogli su mu da stane na noge i izveli su ga sa terena.
Mediji navode da je sa Kastratijem sve u redu, te da je osetio slabost usled velikih napora i vrućina.
Podsetimo, on neće moći da igra protiv Šerifa u Tiraspolju, pošto Moldavija nije priznala tzv. Kosovo.
Inače, Dinamo je uspeo da savlada Goricu sa 1:0, golom koji je u najmanju ruku bizaran i koji se jako retko viđa.
Preporučujemo

KLUŽ SLAVIO PRED DOLAZAK U BEOGRAD: Šampion Rumunije ostvario minimalnu pobedu
13. 08. 2021. u 22:57

BRENDFORD ODLIČNO POČEO SEZONU: Novajlija u Premijer ligi pobedio Arsenal (VIDEO)
13. 08. 2021. u 22:54

POČINjE VIMBLDON! Ludilo od samog starta najvećeg teniskog turnira na svetu!
REDAKCIJA Tipa je odlučila da vam za otvaranje Vimbldona pripremi tiket sastavljen od parova isključivo sa trećeg grend slema u sezoni.
30. 06. 2025. u 09:30

CRNA GORA I BOSNA U NEVERICI: Njihovi reprezentativci Ivanić i Krunić pevali srpsku himnu "Bože pravde"! (VIDEO)
Crvena zvezda i Zenit iz Sankt Peterburga sastali su se u Rusiji kako bi odigrali u prijateljsku utakmicu, a jedan detalj sa ovog susreta privukao je pažnju i pre prvog sudijskog zvižduka.
29. 06. 2025. u 18:52

"SLAGALICA" OVO NE PAMTI: Takmičar od besa polupao taster
KVIZ "Slagalica" retko ima nesvakidašnje situacije tokom emitovanja, ali se neobični trenuci dešavaju, kao i u svakom programu uživo.
29. 06. 2025. u 14:51
Komentari (0)