PARIZ IMA NOVU ZVEZDU: "Park Prinčeva" se poklonio Mesiju, zvižduci za Mbapea! (VIDEO/FOTO)
PARK prinčeva je danas poprište fudbalske istorije. Stigao je novi kralj i na stranu gurnuo princa Pariza.

FOTO: Tanjug
Lionel Mesi predstavljen je kao novi fudbaler bogatog pariskog kluba. Pred početak utakmice, svi novi igrači francuskog kluba su se predstavili navijačima. Prvi je to učinio Hakimi, za njim Vajnaldum, Donaruma, Ramos i na kraju Mesi.
Mesi se večeras nije našao u timu, a pored njega sa tribina meč prate i Serhio Ramos, kao i Đanluiđi Donaruma, dok su Vajnaldum i Hakimi u sastavu.
– Ovo je bila veoma posebna nedelja za mene. Želeo bih da se zahvalim svima na divnom prijemu od kada sam došao u Pariz. Bilo je zaista neverovatno. Uzbuđen sam i veoma srećan, posebno što u ovoj fazi svoje karijere mogu da dobijem novo iskustvo. Nadam se da ćemo zajedno uživati i učiniti ovu godinu posebnom za sve nas – rekao je Lionel Mesi.
Kada je zvanični spiker predstavio Kilijana Mbapea sa tribina su usledili žestoki zvižduci i sporadične uvrede. Navijači Parižana ne gledaju blagonaklono prema dojučerašnjem mezimcu.
Razlog leži u tome što odbija da se izjasni oko produžetka ugovora koji mu ističe narednog juna, a takođe i spekulacije da ne želi da igra sa Argentincem.
Preporučujemo

NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za ponedeljak
ZA danas smo vam spremili par zanimljivih predloga.
09. 06. 2025. u 07:30

PUTIN SAČEKAO ČOVEKA KOG JE POSLAO U BEOGRAD: Evo šta su pričali
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, na meti brojnih sankcija, pa i sportskih, usled čega ruske reprezentacije ne mogu da igraju međunarodne takmičarske utakmice. Srbija je jedna od retkih koja je izašla u susret Rusima, a to je bio izvrstan povod da u Beograd dođe i ruski ministar sporta, Mihail Degtjarov. Sada, kada se vratio u Rusku Federaciju, održao je sastanak sa ruskim predsednikom, Vladimirom Putinom.
09. 06. 2025. u 19:51

VRTOGLAVA SUMA: Koliku nacionalnu penziju prima Ljiljana Blagojević
JEDNA od naših najistaknutijih dramskih umetnica Ljiljana Blagojević otišla je u penziju, a nalazi se među dvadesetčetvoro umetnika, koji će primaju nacionalnu penziju za doprinos kulturi.
07. 06. 2025. u 11:30
Komentari (0)