ZVANIČNO: Saša Ilić novi trener Čukaričkog
Legenda Partizana Saša Ilić postavljen je za šefa stručnog štaba Čukaričkog.
FOTO: FSS
Tim sa Banovog brda se nalazi u seriji loših rezultata.
Posle poraza od Kolubare, ispali su iz Konferencijske lige od Hamarbija, a onda su odigrali i nerešno sa Radničkim iz Niša, pa je trener Dušan Đorđević odlučio da podnese ostavku, a nekadašnji reprezentativac Srbije stigao je kao zamena.
Ilić je pre nešto više od dve godine završio fudbalsku karijeru i odmah je našao angažman u Fudbalskom savezu Srbije, gde je zaposlen kao selektor kadetskog tima, a od nedavno je i pomoćnik Draganu Stojkoviću Piksiju u A timu.
Legendarni kapiten crno-belih ima odlične odnose sa sportskim direktorom Čukaričkog Vladimirom Matijaševićem, koji je i sam bio deo Saveza, pa ne čudi što je došlo do saradnje.
Čukarički naredni meč gostuje u subotu u Kragujevcu, gde će Ilić debitovati na klupi "brđana".
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
LEGENDA PARTIZANA NA KLUPI ČUKE? Saša Ilić blizu promocije na Banovom brdu
16. 08. 2021. u 17:37
PROMENE NA BANOVOM BRDU: Đorđević nije više trener fudbalera Čukaričkog
16. 08. 2021. u 14:41
MILOJEVIĆ POSLE POBEDE NAD ČUKARIČKIM: Mislim da smo zasluženo prošli
12. 08. 2021. u 23:08
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ROLAN GAROS: Srbi dominiraju, Hamad i Novak rutinski do drugog kola...
DANAS počinje drugi grend slem u sezoni, a mi smo vam napravili tiket od mečeva prvog kola u muškoj konkurenciji.
24. 05. 2026. u 10:00
DONALD TRAMP OVOG VIKENDA SPASIO ZVEZDU I PARTIZAN? Menadžeri u šoku, navijači u delirijumu!
Najnovije vesti vezane za KK Crvena zvezda, KK Partizan ali i ne samo te evropske klubove stižu iz Amerike. Donald Tramp, predsednik Sjedinjenih Američkih Država, za to se pobrinuo. Najpre direktno, a ovog vikenda i posredno.
23. 05. 2026. u 23:59
"ŽELIM OSVETU": Putin izdao naredbu - neka počne odmazda
Veliki broj mrtvih u napadu koji jedna strana naziva "terorističkim aktom", a druga "legitimnim ciljem".
23. 05. 2026. u 19:33
Komentari (0)