JOVIĆ PONOVO NAPUŠTA "KRALJEVIĆE": Srpski napadač ide na novu pozajmicu?
LUKA Jović registrovan je za novu sezonu Primere, ali po svemu sudeći on neće u njoj nastupati za Real Madrid.

Foto: Tanjug
Kako prenose španski i italijanski mediji srpski napadač bi mogao da ode na pozajmicu u Inter koji je ostao bez Romelua Lukakua (pojačao Čelsi).
"Kraljevići" već duži period pokušavaju da pošaljju Jovića na pozajmicu i čini se da je sada idealan trenutak, pošto postoji interesovanje šampiona Italije.
Ukoliko srpski reprezentativac ode, Real će u ofanzivi ostati sa Karimom Benzemom i Marijanom, a tu su i Rodrigo i Asensio koji mogu da popune to mesto.
(Telegraf)
Preporučujemo

UEFA BIRA NAJBOLjE: Ovo su kandidati za najboljeg igrača i trenera godine!
19. 08. 2021. u 17:43

NEPRISTOJNA PONUDA ZA IVANIĆA: Rendžers nudi 3, 5 miliona evra za Zvezdinog asa
19. 08. 2021. u 17:37

KOŠMAR SE NASTAVLjA? Nakon poraza u finalu FA kupa Manečster siti bi mogao ostati i bez Lige šampiona
MOMCI sa "Etihada" moraju pod hitno zaboraviti poraz od Palasa i fokusirati se na predstojeći susret sa Bornmutom kojeg dočekuju u meču ključnom u borbi za plasman u Ligu šampiona (20.45).
20. 05. 2025. u 07:30

ZAPREPASTIO RUSIJU: Dejan Stanković je uradio nešto zbog čega i legenda Rusije koja ga voli - traži da Srbina oštro kazne!
Rusija je, otkako je Dejan Stanković preuzeo FK Spartak iz Moskve, prošla od stanja sumnjičavosti prema njegovim trenerskim kvalitetima (jer uvodni rezultati nisu bili dobri), preko istinskog oduševljenja (jer je nedavno savladan i "nesavladavi" šampion), do sleganja ramenima - jer je šampionska trka izgubljena. Srbin se u sedmici za nama pobrinuo za još jednu stvar koja je uzburkala ruske fudbalske strasti. Toliko, da kaznu za njega traži i legendarni Andrej Aršavin.
20. 05. 2025. u 20:00

DOSTA CENZURE I ĆUTANjA Evrosong skandal, oglasio se premijer Španije: "A Rusiju ste mogli?"
DVOSTRUKI aršini...
19. 05. 2025. u 19:03
Komentari (0)