VLAHOVIĆ KREĆE STOPAMA MILENKOVIĆA: Srpski napadač ostaje u Fiorentini
SRPSKI fudbaler Dušan Vlahović, uprkos interesovanju brojnih klubova na čelu sa Atletikom iz Madrida, ostaće u Fiorentini i potpisati novi ugovor, prenose italijanski mediji.
Foto: EPA-EFE/MARIO TADDEO
Kako se navodi, sjajni napadač će krenuti stopama Nikole Milenkovića, koji je to uradio pre nekoliko dana.
Srpski golgeter, koji je prošle sezone postigao 21 pogodak, trebalo da zarađuje četiri miliona evra godišnje.
Uz sve pomenuto, prenose se reči trenera "viole" Vinčenca Italijana koji je uveren da će reprezentativac Srbije ostati na "Artemio Frankiju".
- Dušan želi da ostane. U pregovorima smo da produžimo njegov ugovor. Sto odsto sam siguran, on ostaje - rekao je Italijano.
Preporučujemo
ALBA SPASAVA BARSU: Levi bek se pridužio Pikeu i pristao na smanjenje plate
21. 08. 2021. u 15:22
MEČ SEZONE U BERGAMU: Juve se bori za Ligu šampiona, "Boginja provincije" za mesto koje vodi u Evropu
JUVENTUS večeras gostuje Atalanti u jednom od ključnih mečeva u borbi za plasman u Ligu šampiona (20.45), a sa samo sedam kola do kraja sezone oba tima su svesna da bi novi kiks mogao skupo da ih košta.
11. 04. 2026. u 08:00
AMERI U NEVERICI: Navijači Lejkersa traže da bivša verenica Luke Dončića dobije statuu ispred dvorane!
Luka Dončić je ovog proleća zaigrao košarku na nivou koju je teško zaustaviti. I, navijači Los Anđeles Lejkersa "znaju" kome treba da se zahvale na tome.
09. 04. 2026. u 13:11
SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala
Na današnji dan, 11. aprila 2002. godine, na ulazu u zdanje Doma Narodne Skupštine Srbije (tadašnje Skupštine SRJ) u Beogradu, bivši ministar unutrašnjih poslova Srbije Vlajko Stojiljković izvršio je samoubistvo, neposredno nakon usvajanja Zakona o saradnji sa Haškim tribunalom. Preminuo je dva dana kasnije od posledica ranjavanja.
11. 04. 2026. u 21:30 >> 21:39
Komentari (0)