NESREĆA U BUGARSKOJ: Munja ubila fudbalskog trenera tokom prijateljske utakmice (VIDEO)
TOKOM fudbalskog meča u selu Lesičovo u Bugarskoj dogodila se nesreća, kada je munja pogodila i usmrtila fudbalskog trenera Ivana Rančeva.

Foto: bgderby.com
To se dogodilo tokom kontrolnog meča tima iz Lesičovoa i Boteva, kada je najpre počela jaka kiša, a zatim i munje da sevaju, prenosi portal Novinite.
Munja je pogodila i jednog igrača, ali je on preživeo sa manjim posledicama.
U trenutku nesreće na terenu nije bilo lekara jer se radilo o prijateljkoj utakmici, a hitna pomoć je po dolasku mogla samo da konstatuje smrt.

MILOJEVIĆEVA ZVEZDA NA NAJTEŽEM ISPITU DO SADA: „Crveno-beli“ moraju pronaći način da zaustave perfektnu Bragu!
Braga u četvrtak od 21.00 dočekuje Crvenu zvezdu na stadionu “Municipal de Braga” u okviru trećeg kola Lige Evrope, sa jasnim ciljem – da nastavi stoprocentan niz u Evropi. Dok Portugalci blistaju na međunarodnoj sceni, beogradski crveno-beli u Portugal stižu pod pritiskom, sa samo jednim osvojenim bodom i ozbiljnom potrebom da preokrenu lošu formu van "Marakane".
23. 10. 2025. u 07:00

ĐOKOVIĆ DONEO ŠOK ODLUKU: Ovo je malo ko očekivao pred kraj sezone
Novak Đoković jedoneo odluku koja će mnoge razočarati.
21. 10. 2025. u 20:03 >> 21:47

SPAVA PORED VC ŠOLjE BEZ POKLOPCA Haos u zatvoru gde je Sarkozi, viču mu: "Osvetićemo Gadafija!" Poseban tretman za bivšeg predsednika
"SVI zatvorenici prave buku, viču, lupaju po zidovima..."
22. 10. 2025. u 15:32
Komentari (0)