SUPERLIGA SRBIJE: Proleter i Radnički podelili bodove
FUDBALERI Proletera i Radničkog iz Kragujevca odigrali su nerešeno 1:1 u sedmom kolu Superlige Srbije.
FOTO: FK Radnički
Dušan Joković je u 14. minutu doveo ekipu iz Novog Sada do prednosti i održavali su je sve do 68. minuta.
Tada je na scenu stupio iskusni Marko Mirić koji je sjajnim pogotkom doneo izjednačenje svom timu i ispostaviće se postavio konačan rezultat. Volej udarcem je iskosa sa desne strane poslao loptu u suprotan ugao gola koji je čuvao Nikola Petrić.
Bivšem fudbaleru Crvene zvezde je ovo bio četvrti gol u Superligi Srbije od početka sezone.
Posle ove utakmice Proleter se nalazi na 13. mestu na tabeli sa pet bodova, dok je Radnički 10. sa osam.
Preporučujemo
RIŠAIRO ŽIVKOVIĆ U ZVEZDI: Bivši fudbaler Ajaksa fudbaler pojačao crveno-bele!
30. 08. 2021. u 17:47
BOJKOT URODIO PLODOM: Kostić se u finišu prelaznog roka seli u Seriju A
30. 08. 2021. u 17:25
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RONALDO NA UDARU KRITIKA: Portugal mora da se iskupi protiv debitanta na Mundijalu i ostvari preko potrebnu pobedu
Posle neočekivanog remija protiv DR Konga na startu Svetskog prvenstva, Portugal će u drugom kolu grupe "K" protiv Uzbekistana na "NRG stadionu" u Hjustonu tražiti prvu pobedu koja bi značila veliki korak ka nokaut fazi.
23. 06. 2026. u 06:30
"BOŽIJA RUKA" I "GOL VEKA" 40 GODINA KASNIJE: Dan kada je Dijego Armando Maradona postao "božanstvo" (VIDEO)
Dan kada se fudbal promenio. Postoje golovi koji donose trofeje, menjaju karijere, ali je samo jedan promenio istoriju ove igre.
22. 06. 2026. u 12:45 >> 12:45
Mesi pitao hrvatskog fudbalera: "DA LI SI NORMALAN", on kaže: "Ugasio sam ga!"
SA DVA gola u pobedi Argentine nad Austrijom, kapiten "Gaučosa" je oborio čak četiri rekorda Mundijala, od kojih je najbitniji onaj da je postao najbolji strelac svih vremena na Svetskim prvenstvima. Kota "18" - trenutna.
23. 06. 2026. u 16:05
Komentari (0)