ARSENAL SE UZALUD RAZBACIVAO: Tobdžije potrošile 165 miliona, a u prva tri kola PL ni gol nisu postigli
MNOGO para, nigde muzike. Najviše novca u letnjem prelaznom roku potrošio je klub koji je u prva tri kola Premijer lige osvojio nula bodova.
Foto: FK Arsenal
Finansijski najmoćniji, engleski klubovi su i ovog leta ubedljivo najviše troškarili. Posle Arsenala, ruku je najdublje u kasu zavukao Mančester junajted - 140 miliona evra platili su "đavoli" za trio (Sančo 85, Varan 40 i Ronaldo 15).
Treći na listi Mančester siti (128 miliona - Griliš 117, Kaiki 10) i četvrti Čelsi 120 (Lukaku 115) su za samo jednog igrača dali pravo bogatstvo. Iznenađenje je što se u top pet klubova smestio nemački Lajpcig, pošto je u novajlije investirao čak 107 miliona.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KO ĆE U EVROPU? Gent i Genk biju bitku za mesto u Ligi konferencija
OBRAČUN dva belgijska velikana na "Planet grup areni" (18.30) odlučiće o tome ko će iduće godine zauzeti mesto u trećem najjačem UEFA takmičenju.
31. 05. 2026. u 07:30
UKRAJINA U ŠOKU: Rusija objavila sjajne vesti
Otkako je počeo rat u Ukrajini, a ima tome više od četiri godine, Rusija je bila na udaru mnogih sankcija. Ipak, iako se "specijalna vojna operacija", kako Ruska Federacija naziva taj krvavi sukob, nastavlja - najnovije vesti koje objavljuje jedno rusko ministarstvo - oduševilo je celu zemlju, a šokiralo Ukrajince.
02. 06. 2026. u 20:42
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)