PROLETER ŽELI BEG SA DNA: Novosađani doveli ćaka PSV-a
NEMA sumnje da nas čeka zanimljiva poslednja nedelja prelaznog roka u Srbiji, a prvi dokaz je novo pojačanje Proletera iz Novog Sada, u čije je redove stigao fudbaler koji je stasao u školi fudbala slavnog PSV.
FOTO: FK Proleter
Reč je o kreativnom vezisti koji iz Mađarske – Bertalanu Kunu. Reč je o momku koji ima 22 godine i koji je posle početnih koraka u Vespremu igrao u mladom timu PSV-a, jer mu je otac Čaba dobiio posao u Holandiji.
Nije se izborio za mesto u prvom timu, a nakon toga se vratio u Mađarsku gde je igrao za Đer, a prošle sezone je nosio dres Zalaegeršega. Sada je na novom početku u Novom Sadu.
Proleter je trenutno 13. u Superligi Srbije. Tim iz Slane bare je osvojio svega pet bodova iz sedam utakmica.
Preporučujemo
FAN ZONA ZA MALIŠANE: Zvezda priprema nezaboravan rođendan "Marakane" za navijače!
06. 09. 2021. u 19:35
PROGNOZA ZA DANAS - KIŠA GOLOVA NA METROPOLITANU: Atletiko sprema osvetu za prošlogodišnji poraz u dvomeču
MADRIDSKI Atletiko će dočekati Barselonu u prvoj utakmici polufinala Kupa kralja. Dva španska teškaša se ponovo sastaju u ovoj fazi takmičenja, a igrači Dijega Simeonea žele osvetu nakon prošlogodišnje eliminacije od katalonskih giganta.
12. 02. 2026. u 06:45
TENIS JE ZATEČEN: Novak Đoković digao ruke!
Najnovije vesti iz tenisa tiču se najboljeg igrača sveta svih vremena.
11. 02. 2026. u 16:13
JK PRIZNALA: "Sa njim sam izgubila nevinost - prvi put sa Nemanjom bio je grozan, užasan"
"IMALA sam 18 godina. Bilo je grozno iskustvo. Pomislila sam: "Kako nekome ovo može da se dogodi?" Bilo je užasno."
10. 02. 2026. u 07:32
Komentari (0)