PARTIZAN DOBIO BOMBA POJAČANJE: Menig presrećan posle gola na debiju u Evropi

"ZADOVOLjAN sam, najvažnije je da smo pobedili, ali srećan sam i zbog mog gola", izjavio je holandski fudbaler Kvinsi Menig posle pobede Partizana protiv Anortozisa u Nikoziji (2:0) na startu grupne faze Lige konferencija.

ПАРТИЗАН ДОБИО БОМБА ПОЈАЧАЊЕ:  Мениг пресрећан после гола на дебију у Европи

FOTO: FK Partizan

Menig je odigrao drugi meč u crno-belom dresu, nakon debija protiv Radničkog u Kragujevcu, a postigao je i prvi gol.

- Moj debi u Evropi, ranije sam bio na klupi dok sam igrao u Ajaksu, u Ligi šampiona, ali nisam ušao u igru. Bili smo bolji i zasluženo pobedili. Sada je na redu derbi, otkad sam potpisao slušam o derbiju i u nedelju ću konačno videti - izjavio je Menig za klupski sajt.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

Svetsko prvenstvo je podignuto na viši nivo uz ove bonuse i poklone