BUNDESLIGA: Bajer sa igračem manje do pobede protiv Štutgarta

19. 09. 2021. u 18:13

Fudbaleri Bajer Leverkuzena pobedili su danas u gostima Štutgart sa 3:1, u utakmici petog kola nemačke Bundeslige.

БУНДЕСЛИГА: Бајер са играчем мање до победе против Штутгарта

Bajer je poveo već u drugom minutu golom Roberta Andriha, da bi na 2:0 povisio Patrik Šik u 19. minutu.

Gostujući tim je od 32. minuta igrao sa igračem manje na terenu pošto je Andrih dobio direktan crveni karton, što je Štutgart iskoristio i u 38. minutu preko Orela Mangale smanjio na 2:1.

I sa igračem manje, Bajer je u 70. minutu potvrdio pobedu pogotkom Florijana Virca.

Bajer je upisao treću pobedu od početka šampionata i trenutno je treći na tabeli sa deset bodova, dok je Štutgart na 14. mestu sa četiri osvojena boda.

Fudbaleri Bajera će u narednom kolu dočekati Majnc, dok će Štutgart gostovati Bohumu.