JOJIĆ: Primili smo naivan pogodak! OBRADOVIĆ: Da smo pobedili bila bi ozbiljna gol razlika
FUDBALERI Partizana Miloš Jojić i Ivan Obradović nakon remija protiv Crvene zvezde (1:1) sumirali su utiske.
FOTO: M. Vukadinović
Vezni fudbaler Partizana Miloš Jojić naglasio je da je Crvena zvezda u startu bila bolji rival, ali, kako je odmicalo vreme, crno-beli su preuzimali konce igre.
- Prvih 15-20 minuta mogu reći da smo nekako bojažljivo igrali i Zvezda je bila za nijansu bolji rival. Od tog momenta smo na neki način samo mi postojali na terenu. Igrali smo bolje, stvarali šanse, dali gol - rekao je Jojić posle utakmice.
- Ostaje žal što nismo dali još jedan gol i završili utakmicu jer mislim da je najrealnije bilo da danas pobedimo, ali eto… Pred kraj utakmice primili smo naivan pogodak i na kraju 1:1 - zaključio je Jojić.
Mišljenje Jojića da je "Partizan u uvodnim minutima igrao kao u Grču" deli i defanzivac Ivan Obradović.
- Nije to izgledalo kako ste od nas navikli. Stvarali smo potom šanse. Ostaje žal, imamo i dalje bodovnu prednost. Sledeći meč igramo u četvrtak i idemo na pobedu, poručuje Obradović
Dodaje da ovaj rezultat više odgovara Crvenoj zvezdi.
-Da smo pobedili, odvojili bismo se. To bi bila ozbiljna bodovna razlika.
Preporučujemo
KAKAV VEČITI DERBI! Partizan bio pred trijumfom, Zvezda slavi Kataija (FOTO/VIDEO)
19. 09. 2021. u 19:58 >> 19:25
STARA DAMA LEČI EVROPKE RANE U RIMU: Vučica je (skoro) nepobediva na Olimpiku, ovde su slavili samo Inter i Napoli (plus Torino dva puta)
ROMA dočekuje Juventus na Olimpijskom stadionu u ključnom susretu u trci za kvalifikacije za Ligu šampiona.
01. 03. 2026. u 06:00 >> 03:00
SRBIJA ODUŠEVILA RUSIJU! Ko, bre, neće sa Rusima? Mi, Srbi, hoćemo!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. U najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" i Srbija je upletena.
02. 03. 2026. u 12:44
BIO U POSETI JUGOSLAVIJI `89: Ko je likvidarni ajtolah Ali Hamnei? Istorijski OBRT za Iran - postoje samo DVE opcije
U AMERIČKO-IZRAELSKOM napadu na Iran, ubijen je vrhovni verski vođa, ajatolah Ali Hamnei dok je obavljao svoje dužnosti u kancelariji u Teheranu.
01. 03. 2026. u 12:45
Komentari (0)